Modelácia prsníkov - skúsenosti

Príspevok v téme: Modelácia prsníkov - skúsenosti
lilianka177

Ahojte, rozmýšľam nad týmto zákrokom a rada by som si prečítala názory tých báb, ktoré to už majú za sebou :)
Mojím problém je nielen asymetria prsníkov, ale aj ich ovisnutie (nakoľko som v poslednom období schudla a prsníky vyzerajú ako keby som odkojila 4 detí, a to nepreháňam). Ja deti ešte nemám, ale raz by som samozrejme chcela mať, o dákych 5 rokov asi. Viem, že aj potom sa to môže zhoršiť, ale budem sa o prsia starať čo to pôjde, aby veľmi neovisli. Predbežne som si vybrala Dr. Pikulu zo ZV....chcela by som vedieť, ako ste sa cítili po operácií, či ste mali veľké bolesti, či sa dá po nejakých 10 dňoch ísť do práce (robím v kancli, administratíva, nič fyzicky náročné), ako dlho po opke sa dá športovať??? A čo jazvy, po akej dobe sú prijateľné? Mali ste nejaké problémy? Ja som si našetrila prachy a aj keď stále váham, rada by som sa konečne zbavila svojho komplexu. Najväčší strach mám z narkózy, škoda, že to nerobia pri lokálnom umrtvení :(

Janette99

Ak ti môžem poradiť, pýtaj si polyuretánové implantáty najlepšie kónického tvaru, tie sú vhodné na všetky tvoje problémy. Vkladajú sa pod žľazu, takže nie je potrebné prerušiť sval, tým je kratšia rekonvalescencia. Sú vhodné aj pre ženy, ktoré chcú schudnúť, lebo netvoria"vrásky" ako bežné implantaty a sú vhodné aj pre ženy ktoré športujú, lebo polyuretán ich aj po rokoch pevne drží na mieste kde ich doktor vsadil. Navyše, majú najmenší výskyt kapsulárnych kontraktúr. Robí s nimi dr. Cerven z BB. Ak sa bojíš narkózy, skús zväčšenie kyselinou hyalurónovou v lokálnej anestéze.