Nosove dutiny

Príspevok v téme: Nosove dutiny
EmilPet

Zdravim,
uz dlhsi cas mam problem s upchatymi nosovymi dutinamni. Nie je to nadcha, ani ma hlava nebolieva. Ale proste je to taky pocit, ze sa mi tam drzi sopel, ktory nemozem ani vysmrkat a steka mi dozadu po hrdle, a jednoducho ho musim tak vsiaknut do seba a vyplut. Predstavte si nejakeho stareho chlapa ako vypluva chrachle. Jednoducho inac ho von nedostanem. Moze ist o nieco chronicke? Dakujem

karolinka122

a nezaskodil by dat si urobit vyter z nosa, niektore labaky robia aj na vlastnu ziadost ak im to tam hned zaplatis, ci nemas nejaku bakteriu.

karolinka122

uzivaj volne predajny Solmucol, dlhodobo, podla navodu, je to najsilnejsie na trhu na odhlienenie a nie je to ziadna chemia, nezabudni vela tekutin a nauc sa preplachovat nos morskou vodou /normalne zarobit do pohara a nasat nosom, nie je to nic hrozne../ pripadne Physiomer v lekarni s morskou vodou a robit to casto, je to najlepsie co zabera, mam s tym skusenosti. Pri zahlieneni sa vyvaruj kravskemu mlieku, jogurtom, z vynimkou tvrdeho syra a zakysanych produktov.