Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?

Príspevok v téme: Ženy, čo myslíte, existujú aj tzv. muži zlatokopy?
-Miroslava

Lebo ja viem, ze ano. Osobne som mala moznost spoznat chalanov, ktori sli len po dievcatach z bohatsich rodin, ktorych rodicia bud uspesne podnikali, alebo boli lekari, zamestnanci statnej spravy, pravnici ci riaditelia nejakej mesiej ci vacsiej institucie. Normalne vam tak ako u dievcat a zien existuju chalani a muzi najma vo veku 18 - 30 rokov ktori idu len po zazobanych babach. Spoznate ich tak, ze bud su sami z tych rodin pri peniazoch alebo sa aspon snazia posobit, ze su pri peniazoch aj ked ktovie akym sposobom ich ziskavaju.
Dobre vyzeraju, staraju sa o seba, vzhlad vsecko super a cool, maju radi zabavu, posedenia na terasach, kupaliska, fitka, welnesy, restiky, kaviarne.. Proste taki chalani ako z casakov vystrihnuti, uces coolovy, oblecenie, obuv, parfemy, retiazky, nausnicky. Proste take typy v lese, na ture , nestretnete lebo by sa im zaspinili topanocky a aku len krasavicu by tam stretli :-D
Tito muzi nemaju zaujem o normalne jednoduche dievcata. Oni proste potrebuju sa ukazat ze zbalili tu najvacsiu \"kocku\" pod slnkom ktora im honi vtaka a bohatych rodicov, ktori maju urcite postavenie. Potrebuju babu s \"dokonalym\" mejkapom, ucesom, cool oblecenim, cool kabelkou, napichanymi perami, umelymi mihalnicami, silikonovymi prsiami, atd. Muzi-zlatokopi proste existuju tak ako zeny-zlatokopky. Im je jedno, ze dane dievca je tupe jak tago, chechce sa jak sliepka, ze jej oplzle slova idu z ust ako na beziacom pase, ze fajci, ze sa aspon raz za tyzden opije na mol, ze je panovacna a vo vztahu ma hlavne slovo ona, ze bez svojich rodicov by si nemohla ani kupit to auto co ma, ze len vdaka nim sa ma tak dobre. Ja co sa spravam normalne, aj obliekam sa pekne a vkusne, ziadne vyzyvave oblecenie ani niesom uplne zahalena, licim sa tiez primerane, vlasy mam jednoduche, ziadny extra uces ani farba, nehresim neopijam sa, nefajcim, viem sa zabavat, rada sa smejem.... a predsa im niesom dobra. Oni proste pojdu za tou, ktora je vyzyvava, oplzla, zafajcena, s pivom v ruke, velkym dekoltom. Co ti chalani-muzi vlastne chcu? Preco rozpravaju o slusnych babach, ale za frajerky si vyberaju tzv. pixle co daju hocikomu. Lebo su to zlatokopi. Mozte sa do man pustit chlapci, ale ja to vidim, ze ak sme v partii von, na kupco,posediet niekam, tak ti prevazne dokonali krasavci idu len po takych babach. Proste aj ked im ta baba sprosto nadava do kurevnikov, do ko*otov, do ch*jov, debilov, svin, aj tak jej kupia drink, pivo, pozvu ju na rande, nechapem. Uz nemam ani chut niekam chodit, lebo vzdy maju vacsiu sancu tie scandy. Poviete mi, ved nehladaj medzi takymi, ale ja nemam zase zaujem o chalana, co vypusti pat slov za celu hodinu, je strnuly, bojazlivy, tichy, rucky skrizene na hrudi ako keby sa branil, prosto co vyzera ako debilko. Chcem normalne chalana, ktori sice vyzera dobre, ale nieje debil. Ale hlavna tema je o zlatokopoch nie o mne. Takze komentare ku mne si prosim odpuste ak sa da :-D Dakujem

kiwi

Trosku odbocim od temi ale musim povedat ze nerozumiem takemuto skatulkovaniu. Prosim vas co je vyssi spol. rebricek na Slovensku? Toto my vzdy pride smiesne, podla mna je tu len zopar zbohatlikov ktory su casto primitivnejsi, cest vinimkam. Dalsou castou tzv. vyssieho spol. rebricka by mohla inteligencia ktora je vsak casto menej majetna. Rozumny, prijemny, fajn ludia sa najdu medzi vsetkymi chudobnejsimi, bohatsimi, jednoduchsimi aj inteligentnejsimi :-) Tiez nerozumiem tomu preco maju ludia stale pocit ze dieta bohatych rodicov musi byt automaticky rozmaznane, blbe atd. a kazde pekne dievca povrchne a hlupe. Tiez neviem co mate stale s tymi turami a lesom, ako keby niekto kto neoblubuje turistiku automaticky nemohol byt v pohode, pritom naopak dostat sa na turu moze byt pre niekoho aj dost luxus. Co sa tyka tych popisanych zlatokopov povedala by som zi a nechaj zit ak im takyto povrchny styl vyhovuje je to ich vec, len neviem ci je to prave cesta ku stastiu pretoze, kazdy by si mal vybrat partnera, ktoreho lubi a ktorý je prenho ten pravy peniaze za to urcite nestoja, takymto zlatokopom/kam preto netreba zavidiet, a ani ich riesit. Nevyse to preco su dvaja ludia aj ked pre peniaze je ich osobna vec :-)

Agnes998

Samozrejme ze existuju muzi zlatokopy a nemusia ani dobre vyzerat, niektori sa zameriavaju hlavne na starsie a opustene zeny, ktore su vacsinou rozvedene alebo vdovy a nejake peniaze uz za zivot maju nasetrene. Nemusia byt ani nejak velmi stare a skarede, ale staci ked ma trebars tri deti a uz ma vyber normalneho partnera obmedzeny. Taki muzi sa nastahuju k nej do bytu, neplatia najom, nechaju sa zivit. Zlatokopov je plno a su rozne typy. K tebe, mala by si sa zamerat na normalnych poctivych muzov, nie kazdy normalny a dobre vyzerajuci musi byt nejaky chmulo co len sedi v kute a je nespolocensky. Prestan sa zameriavat na tychto zlatokopov s snazit sa ich zaujat, aj keby si sa s nejakym dala dokopy, co by si z toho mala a ako by to dopadlo. Pohybujes sa v nespravnej spolocnosti. Kludne chod aj na tury do lesa, tam stretnes dobrych chalanov, aj dobre vyzerajucich, ak ti teda nebude vadit ze nie su cool obleceni a nemaju ciste znackove topanocky a nie su ovesani zlatom.

svieti slnko

ano, jasné že existujú, a opísala si ich uplne presne, ale tu vekovú kategoriu by som znížila na 18 až 25 takých je ich najviac. A tiež to pozorujem, že po tých slečinkách na vyššom spol. rebríčku idú viac. Tak a vysvetlenie je jednoduché, chcú sa mať dobre. Veď aj oni sami sú vačšinou z tých bohatších rodín, tak vranan k vrane sadá. Len potom aké vzťahy a manželstvá to sú, keď ich hlavným zmyslom sú peniaze.