Hepatitida C

Agnes989

Felis zdrava moc nie si kedze ti v zilach koluje nebezpecny virus. To, ze mas zdravu pecen je preto, ze je to este v zaciatocnom stadiu a este ju nestihol znicit. Ja ta vobec neodsudzujem, ze si to chytila, je to presne ako vravis, stat sa to moze komukolvek, chytit to moze ktokolvek. Virus hep. C je 100x nakazlivejsi ako HIV, mozes ho chytit naozaj lahko. Tebe to zistili este v rannom stadiu, tak este mas sancu s tym nieco robit a liecit sa. Tento virus prechadza bohuzial az v 80% do chronickeho stadia. Ja na tvojom mieste by som to nepodcenovala a okamzite zacala s liecbou. Ak sa chces liecit nejakymi prirodnymi preparatmi, MMS, mozes to skusit, ale je pri takto nebezpecnom viruse by som to urcite nenahradzala klasickou liecbou, ktora je vzdy najucinnejsia. Ludia su dnes sama alternativa, odmietaju ockovanie, odmietaju klasicku medicinu a potom to tak dopada.

matway

Nemyslel som práve toto, ale účinné praktiky, ktoré zaberajú aj vďaka dimethylsulfoxid, alebo MMS, alebo tou mojou, vlastnou skúsenosťou...

matway

Felis, tí odborní ti ale dávajú za dosť učinenie, však? Vôbec nevieš reagovať ani v liečbe, ani v radách. MMS je skvelá vec, no je zapotreby ju správne aplikovať a aplikovať ju s určitými pomôckami je tiež veľmi dôležité, množstvo, čas, doba. Nechcem tu do toho veľmi vstupovať, ale máš šancu, ak ti to skoordinuje ten, čo v tom vie bežať...

Felis

Agnes, ja som chvalabohu zdrava, nemam ziadny zapal, vsetky pecenove testy su v poriadku, sono a skener (biopsia) taktiez, neporovnavaj ma s tvojou tetou. Ked raz chytis tuto pliagu u svojho zubara, alebo na manikure, co je ako vidno velmi jednoduche, stretneme sa na tomto fore a budeme si vymienat nazory ohladom mms ;-)Vela ludom to zabralo, su o tom svedetstva. Je dokazane, ze to nici virusy v krvi, ja som to barala kratko a malo, mozno keby som to nebrala, pocet kopii virusu by narastol omnoho viac. Chcem sa takto liecit dalsi mesiac, ked to nezaberie, pojdem na klasicku liecbu, kedze moj lekar len na to caka, vsetko uz je pripravene pre poistovnu. Naozaj tu hladam cloveka s podobnym problemom, tak hadam chapes, ci predsa len nie?

Agnes989

Liecba vaznej diagnozy alternativnou cestou priviedla do hrobu uz kopu ludi, gratulujem, ty si dalsi adept. MMS ti vobec nepomaha, prudko sa ti pri nom zhorsil stav, napriek tomu ho obhajujes, odmietas sa liecit klasickou medicinou. Tu asi nenajdes cloveka co si vyliecil hep. C alternativnou medicinou a MMS. Ja ti len mozem povedat, ze moja teta mala rakovinu, rozhodla sa liecit alternativne, nesla na chemoterapiu a do pol roka bola mrtva.

RNG

Felis iste nie, lebo MMS je oxidator a napr ALA je antioxidant. Takze to musis pouzivat na etapy, nie naraz.
Ale antiviralnych co sa s tym nebudu nijak bit je kopa, pozri cez google pod mojim nickom na temu herpes. Tam je ich uvedena kopa s roznou ucinnostou a ja radim ich brat viacero naraz, a po case obmienat.

felis

lebo to uz vsetko neviem, fakt si velmi mudry clovek, musim uznat kabel... nepotrebujem tu teoriu co je to hepatitida a jej stadia, hladam cloveka, co sa vyliecil alternativne. Kabel, ty si sa liecil z hepatitidy?

kabel

ja urcite nikoho nevydieram, len ti predstavujem fakty, ake su.
hepatitida C je zavazne ochorenie casto veduce k hepatalnemu zlyhaniu, alebo hepatalnemu karcinomu. Ostatne to ti napisala aj llek. Vo svetle tejto informacie by si mala zvazit svoju liecbu. Ak sa rozhodnes pre MMS, je to cisto a len tvoja volba a jej nasledky nesies sama (plus tvoje dieta). To je len zakladne objasnenie faktov, ziadne vydieranie. Jednoducho musis si byt vedoma zodpovednosti, ktoru svojim rozhodnutim beries na seba.