Neznesiteľná bolesť

Príspevok v téme: Neznesiteľná bolesť
lu

Ahoj..som 7 deň po extrakcii dolnej šestky vpravo, v sobotu a nedeľu som bola na pohotovosti a doktor mi tam dva krát vymenil take liecivo(vložku), čo v zube môže byť len jeden deň....zajtra idem už k svojej zubarke. Prosím vas, ak máte s týmto skúsenosti, poraďte mi...už nevladzem!!!!je normálne, aby má to tak bolelo???v pondelok mi to trhala a v sobotu mi to vyčistil, mala som to zahnisane a stale to neskutočne boli!!!ja už nevladzem!!!!prosím, do kedy tá bolesť bude trvať!!!!!ďakujem....

Jurika

ahoj, už prešli 3 dni, ako si na tom? ak máš ešte silnejšie bolesti, tak ako alternatívu mliečnej stravy by som zvolila husté polievky, prívarky, kaše..vieš, aby si sa z toho aj najedla.. v prípade, že je to znesiteľné, sa už podľa mňa nemusíš obmedzovať v strave a kludne si daj aj maso, ale radšej mäkkšie :) napíš, ako sa darí

lu

Rng prosím ta, kde to zohnam, myslím tu na slovensku, niekde v lekarni atď????? A este ta poprosil, čo som už písala dole, či to jedlo tak veľmo neuškodí, ked sa dostane do diery po extrakcii???ďakujem pekne!!!

lu

Ahoj jurika...super, som za teba rada!!! Sakra, ja tam mam furt dačo v tej diere...jem samé jogurty, vízivy atď....tak sa mi tam hocičo dostane...tak si to potom preplachnem vodou a dačo vinde, ale myslim, že to až tak škodiť nemôže????či???

Jurika

ahoj lu, to som rada, že sa to hojí. snaž sa jesť tak, aby sa ti tam jedlo nedostalo. ja som si vyplachovala ústa curasept ústnou vodou, ale tu neviem či sa smie vyplachovať.. ja som už po, a ťahanie stehov vôbec nebolelo. ani som nevedela, kedy mi to vytiahol, za minútku bolo po všetkom

lu

Prosím, este mi poraďte, jedlo, čo sa mi tam dostane to tomu hojeniu nemôže uškodiť??? Myslim do tej diery po extrakcii????dakujem

lu

Ahojte, tak dnes som zase bola u zubarky a vraj sa mi to pekne hojí, čo má potešilo, len tá bolesť vraj bude sprevadzana tím hojenia, lebo tá extrakcia trvala dlhšie a urobilo sa mi tam suché lôžko a dva krát mi to umrtvili a čistili, vyskrabavali atď..dnes mi aj rontgen robili a nič tam nemám...takže, čas je teraz môj nepriateľ....a ďakujem baby za podporu..

ni-ka

nie je normalne aby to tak velmi a tak dlho bolelo...mne trhali obe sedmicky dolne,jedna chirurgicky a so 4 stehmi ale nebolelo to vobec...opuchlo to, aj modrina bola, ale bolest ziadna...ja si ale pytam atb hned po extrakcii takze sa nevytvori zapal a nevyplachujem az na druhy den-aby sa mi nespravilo suche lozko...
a tahanie stehov ma bolelo viac nez samotna extrakcia...