Neznesiteľná bolesť

Príspevok v téme: Neznesiteľná bolesť
lu

Ahoj..som 7 deň po extrakcii dolnej šestky vpravo, v sobotu a nedeľu som bola na pohotovosti a doktor mi tam dva krát vymenil take liecivo(vložku), čo v zube môže byť len jeden deň....zajtra idem už k svojej zubarke. Prosím vas, ak máte s týmto skúsenosti, poraďte mi...už nevladzem!!!!je normálne, aby má to tak bolelo???v pondelok mi to trhala a v sobotu mi to vyčistil, mala som to zahnisane a stale to neskutočne boli!!!ja už nevladzem!!!!prosím, do kedy tá bolesť bude trvať!!!!!ďakujem....

Jurika

lu, držím palce. tiež idem zajtra za zubárom, dúfam, že to ťahanie stehov nebude bolieť! chcela som vstrebateľné, žiaľ, odpoveď bola také nemáme... drž sa a ozvi sa ešte. dúfam, že ATB zaúčinkujú a bolesti sa zmiernia.

lu

Beata....ďakujem....asi by som mala ísť znovu na rontgen....neviem, ale už nevladzem!!možno este musím počkať na to, aby mi začali písať antibiotiká....ale od min.pondelka som do seba nahadzala minimálne 50 tabliet proti bolesti....

beata789

lu, musis ist znova na zubne. chod zajtra, povedz, ze sa to nedalo vydrzat. 7 dni je fakt vela. Mozno je taky priebeh u teba "normalny" - ale mne sa to nezda.

Toho chudaka si nevsimaj. Aj v ine diskusie zasmraduje vmetkami.

lu

Jurika moja....z práce chodím domov, som aj teraz doma a vybavujem si volno do konca tyzdna!! Pirule si dávam zatiaľ 2 deň, možno este len zacnu posobit!!!asi piatok mi ináč kazala dojst za ňou, ak bude bolieť......no, nadopovana som zatiaľ tabletkami proti bolesti, tak zatiaľ ok....ale bojím sa veľmoc...ďakujem tí jurika

Jurika

Inak lu, tiež si myslím, že bud by si mala ísť znova za lekárkou, alebo na pohotovosť? dokážeš v takomto stave vôbec pracovať? ATB by mali štandardne mali zabrať za 3 dni..
áno, na primar.sk odpíšu, ale ako kedy, niekedy za deň, niekedy za 3 dni..
sponka, s kludom, áno? riešime tu vážny zdravotný stav!

Jurika

ahoj lu, u mňa pohoda, zajtra idem na stehy.. myslím, že oproti tebe sa nemôžem sťažovať.. mrzí ma, že máš stále také bolesti, je možné, že by sa zápal dostal do kosti?? určite by som ešte otravovala zubárku a trvala na RTG (čo ak tam kúsok zuba ostal?), alebo inom vyšetrení.. skús aj poradňu primar.sme.sk tam ti odpovie priamo doktor, tiež tam niekedy píšem. len to pár dní trvá. čo sa týka kombinácie ATB+lieky od bolesti, treba si pozrieť, či sa nevylučujú ich účinky (v letáčikoch) alebo v lekárni sa opýtať, že kedy a čo brať.. ja som tam musela brať ATB, analgetiká a lieky na reumu, tak som to všetko strčila priateľovi do ruky nech sa ide opýtať do lekárni kedy, čo a ako..skús aj tie obklady, len vždy prikladaj cez šatku, utierku..nikdy nie len tak na kožu.. a tu je tiež nejaká poradňa www.dentonet.sk

lu

Ďakujem ti, ani neviem, kde by som požiadala este o radu atď....nepozná nejaké fóra, kde sa môžeš pýtať ohľadom zubov??? Dakujem