Nemal som ešte dievča

Príspevok v téme: Nemal som ešte dievča
global

Dobrý deň ako začať tak celú základnú školu na koľko som hral PC hry 8-10 hodín denne u mňa absentovala medziľudská komunikácia síce som mal spolužiakov ale von som nechodil ani nič také ani mi to nevadilo.

Múj záujem sa o podobné veci sa prejavil až na strednej škole ešte v priebehu v prvého ročníka - spolužiaci vraveli, že si našli frajerky ake to je super. Ale až v druhom ročníku som sa rozhodol s kým sa budem s triedy kamarátiť (výber kamošov u mňa trval rok)a začal som s nimi raz za mesiac aj chodiť von neskôr o dosť častejšie. Najprv mi to stačilo ale potom keď aj oni si už našli priateľky tak už som chcel aj ja a kamoši vraveli, že keď budem s nimi chodiť von určite si nájdem aj ja tak som chodil a samozrejme, že som si nenašiel ti bolo v 17 rokoch.

Dnes mám 22 som už na výške ale je to stále stejne PC hranie som už vymenil za učenie, samozrejme už musím aj spraviť nejakú tú prácu okolo domu a tak ale čo sa týka dievčat stále nič teda niečo áno samé negatívne skúsenosti akurát.

Napríklad raz som bol ešte na strednej s kamošmi bolo sme boli večer pri bytovke a kamošova frajerka priviedla svoje kamošky (s ktorými sme sa nepoznali) pozdravil som sa niečo povedal a po 5 minútach som si len všimol, že jedno s tých dievčat kamošovi šepká do ucha, že kto je ten divný chalan a ukazovala na mňa. O asi 2 mesiace nato sa stala takmer totožná situácia len s iným dievčaťom.

Raz už na výške sme boli v bare kamoši mi chceli nájsť dievča bare jeden jednu vyhladol dal sa s ňou doreči ukazal na mňa zavolal ma ona začala zo mnou kecať ja som normalne rozpraval kupil jej co chcela piť do 5 minut išla na WC už ku mne samozrejme neprišla ale šla za tym čo ju prvy oslovil a so mnou sa už ani nebavila.

Alebo inokedy sme šli do baru 3 sedeli tam tiež 3 dievčata oni si k nim chceli sadnuť tak sme si sadli boli sme tam asi hodinu po ktorej som šiel na WC a keď som sa vrátil neboli tam barman mi povedal, že narychlo zaplatili a odišli nedovolal som sa im nič. A na druhý deň mi len povedali, že tie dievčatá ma tam nechceli a nakoľko ma nechceli poslať preč tak odišli oni.

Čiže asi takýto mam problém s dievčatami tých prípadov bolo viac ale tieto som si najlepšie pamätal. Jednoducho keď prídem do kontaktu s dievčaťom ani len neviem o čom mám hovoriť. Ale aj s cudzími ľudmi je to podobné napríklad mám len asi 5 kamošov ostatný su len ľudia ktorých poznám.

global

Ale proste po mne praveze nepozera ziadna skor tie dievcata odplasim v lepsom prípade v horsom v ich ociach ostanem za cudaka a pochybujem, ze ba ma dievca chcelo. Napriklad aj ten moj spoluziak rozdiel medzi nami je ze on uz dostal sto sanci a aj ich vyuzil a ja si niesom vedomy aby som v zivote nejaku sancu dostal s kamosom som to mozno som to prehnal ze 100x ale principialne to sedi

miki24

Nasťa, veď som písal, že mne sa bohužiaľ tento typ žien moc nepáči resp. nepriťahuje ma. ja som písal len to, že pomerne idú po mne. netuším prečo je to tak. mne sa práveže páčia väčšinou obyčajné, ale tie ma moc nechcú no:D nie som povrchný. raz sa mi páčila aj jedna Rómka, ale tak nebolo to na nej vidno. starala sa o seba, voňala a aj prácu mala. zrejme to, čo chceme mať nemôžeme, a naopak po tom, čo nechceme tak sa dovalí ako voda.

Naťa

miki24 ak si potrpis natom aby tvoja frajerka bola nadpriemerne krasna a pritom ticha tak si nenajdes nikdy. Lebo tie najvacsie krasavice su vacsinou vyzyvave a hlucne preto tak velmi aj o seba dbaju lebo chcu vzbudzovat pozornost a byt videne. Preco chces len nadpriemerne krasnu a nie obycajnu? Aj ty si tak nadpriemerne krasny? :-D

miki24

osobne si myslím, že dievča si nájdeš, ale musíš prísť na to, že ktorému typu žien sa páčiš. to je dôležité, pokiaľ na to prídeš tak nie je to veľmi komplikované. osobne viem napr.že mám hľadať niekoho podobného k sebe s podobnými záujmami a tak skôr sa dá uspieť. mňa však trápia príliš veľké nároky a vyberavosť. to je tiež na škodu. skutočne pokiaľ oslovím nejakú nadpriemerne krásnu takú tichšiu ženu tohto typu a pozvem niekam tak skutočne so mnou kadekde pôjde. skúšal som dokonca raz pre tú srandu osloviť aj v električke a aj tam sa podarilo to. dosiahol som, čo som chcel, hoci tam bolo potrebné trochu i kus srandy do toho vložiť :D bohužiaľ ten typ žien, ktorému sa páčim, ma až tak nepriťahuje. pričom sú to veľmi pekné slečny, ale tak dúfam, že nejaká sa nájde, ktorá by aj mňa mohla priťahovať. aj z týchto dôvodov som zatiaľ žiaden dlhší vzťah ako pár stretnutí nemal a to mi ide na 25. pre mňa však vysoká škola je doteraz prioritná, a správam sa tiež tak aby som ju dochodil.

global

Ale ja sa takym pripadom, ze v 37 budem sam urcite nechcem ani nahodou stat. Aby som sa promedoval v nemenovanych TV relaciach o farmaroch.....

Nehovorim, ze kazdy kto ma 37 a je sam je v TV ja len aby ma zas niekto za slovicka nezacal chytat.

xXx123

global: Máš len 22. Poznám takých čo sú na tom rovnako a majú +15 rokov od Teba. A vieš v čom je ich najväčší problém? Nenadávajú, nepijú, slušní, tichý hanblivci. Pre ženy mužský odpad.

RNG

Nuz ja som zrejme z inej doby, kde chlapci v tvojom veku na vysokej skole ziadne frajerky nemali.Obvykle si ich nasli az v poslednom rocniku alebo po skonceni skoly.
Ani vacsina dievcat na vysokej skole nemala zaujem o ziadny sex, lebo to by kolidovalo s ich studiom. Tie co mali pravidelnych sexualnych partnerov obvykle vypadli zo studia.
A zoznamovanie v bare nie je to prave najidealnejsie.
A sex len tak nezavazne z hocikym hocikedy je vazne ohrozovanie zdravia dnes.
Takze opatrne a nezufaj si.
Mas casu, neodponahlaj to.

Grho

:D :D :D Vy ste takí smiešni a trápni. Aké poznámky ako z minulého storočia,že \"si chlap\" :D to kde sme? Co znamena akoze pojem chlap? Teraz sa tu budeme delit na zeny a muzov: muzi su ti necitlivi,tvrdi a zeny tie citlive, zmietane emociami, ci co? Prosim vas, trosku sebareflexie. Akurat si tu ventilujete svoje chore nazory a nevidite azda ze tu ide nie o vas, ale o muza, ktory ma problem? Jeho nezaujimaju vase sracky, ale normalny zdravy nazor. Zial, skoro nikto ho tu neprezentuje a to je tiez zrkadlo pre nasu spolocnost plnu polodeviantov, deviantov, uchylov, psychopatov.

Marquez5

Dobrý deň,"global" napíšte mi na marquez@atlas.sk je to môj náhradný email, ktorý som ochotný takto verejne pastovať na internet.

Predložím Vám moju analýzu Vašej situácie a nájdeme čo najvhodnejší postup riešenia. Vo vašom prípade to chce existenciálnu analytiku, čo vo Vašom prípade bude zaujímavé a poučné (:

Hlavne nepočúvajte niektorých majstrov dolu, ktorí Vám dajú akurát zaručené recepty ako urobiť ženu nešťastnou viď, rubrika ženy a ich sťažnosti...aká náhoda.

Rád Vám pomôžem.

S pozdravom

Marek

Marquez@atlas.sk