Ktoreho si vybrat...

Príspevok v téme: Ktoreho si vybrat...
marlenka22

ahojte, dufam ze mi pomozete s mojou dilemou, na zaciatok by som rada povedala ze nie som nejaka fiflena alebo namyslena, ak to tak vyznie, len ozaj neviem co spravit...pred asi dvoma mesiacmi som stretla jedneho chlapca, hned ma zaujal, zistila som si kontakt na neho a popravde trocha uhanala, boli sme parkrat vonka, boli bozky a tak, ale nemala som z neho pocit ze by to chcel brat moc vazne, troska som teda zmenila aj ja postoj, sla som s kamosmi na disku, jeden kamarat doviedol svojho kamosa a z jeho strany preskocila iskra, teda aj z mojej ale nie az tak, bola som s nim parkrat vonku a hned mi dal najavo ze by ma chcel, on je sportovec, zatialco ten druhy chalan skor taky typ ze si aj zapali, taky flegmatik viacej uzavrety do seba, ale nieco ma na nom strasne pritahuje, vzdy sa rozziarim ked mi zablika sprava od neho, na druhej strane ten futbalista je spolocensky zaujivy, ma vela znamych a celkovo aj kamosky mi radia nech to skusim s nim, obaja o sebe vedia, ten prvy mi povedal ze keby som na nom ozaj nieco videla nemala by som potrebu hladat inych, ze nema sice problem zabojovat ale uz si nechava zadne vratka, nieco v tom style, futbalista mi napisal ze nemoze spat pri myslienke ze som s druhym, neviem poradte mi prosim, z mojho pohladu ma ten prvy pritahuje viacej ale mam taky pocit ze by som sa s nim mozno trapila, zatialco ten druhy je taky spolocenskeji a viacej sa snazi, dakujem ak sa vam to chcelo citat

kafe

ved uz si si vybrala, tak co riesis? Nespekuluj zbytocne, aj tak nezistis ake by to bolo, ci lepsie s jednym alebo s druhym. S kazdym z nich by to mohlo byt pekne ale inak pekne a s kazdym z nich budes asi riesit aj problemy. Kym si nevyberies aspon jedneho, tak nebudes vediet vobec, ake by to bolo. Obaja maju nieco do seba. Proste ver tomu, ze si vyberes toho najlepsieho pre seba. A keby si casom aj zistila, ze to nebol dobry vyber, neni to ziaden koniec sveta. Proste stava sa, zivot ide dalej, budes mat presnejsiu predstavu o tom akeho partnera chces. Hlavne je nebat sa a verit svojmu rozhodnutiu.