Som vobec zdravy

Príspevok v téme: Som vobec zdravy
partizan22

Ahojte mam 17 nedrogujem,nefajcim,nechodim sa kazdy piatok ozierat ako vacsina ludi v mojom veku.Bohuzial pre mna som introvert a dost kvoli tomu trpim,von sice chodim ale prilis sa mi tam nechce,lebo ma proste nebavi fajcit,ozierat sa a pod... Kamosom to tolerovat musim to je jasne.Ja mam skor ine zaujmy ako pit a fajcit.Najradsej sedim pred TV kukam sport , dokumenty a pod ... Po vonku sa mi chodit moc nechce neviem preco ale asi to bude tym ze som introvert.Aktivne napr.rad bicyklujem,lyzujem (aj ked len 1 za rok).Poznam mozno jedneho cloveka ktory ma podobne nazory ako ja.V skole ma to nebavi v podstate tam nemam s kym prehodit slovo okrem 1,2 ludi citim sa tam menejcenny a kazdy den len cakam kedy uz bude koniec.A co je najhorsie skoro stale myslim na svoju smrt,niekedy(najma ak sa nedari v skole a tak) mam chut zomriet zaspat a uz sa nezobudit.Citim sa zle mozte mi poradit nieco aby som sa z toho dostal :( Vdaka

malaiskra

blondula dnes sa ale vela mladych ludi nevie bez fajcenia a pitia zaobist, blba doba.
partizan22 ani sa ti necudujem ze mas take pocity. Ja ich mam casto tiez a to som od teba starsi a tiez ma to tu nebavi.

Blondula

mne sa to zda byt trosku "chore",lebo ja v tvojom veku som ani nahodou nad smrtou nepomyslela.stale sme boli partia vonku,behavali sme kadetade,vymyslali.nemusis pit,ani drogovat.mladi ludia by sa mali bavit a nie preboha rozmyslat nad smrtou ...

ajoj

Ahoj myslim, že maš depresiu a trebalo by to riešit. A prečo chceš zomriet. Veď maš život pred sebou tak ži.

jranok

skvela rada jessi,... najdi si nieco v com mozes byt dobry, hlavne aby ta to bavilo a venuj sa tomu naplno a hlavne sa netrap nad tym ze ostatni su ini, makaj na sebe a nemysli na smrt a kraviny )))