Prestavam fajčit

sewie

ja som nefajcila uz niekolko mesiacov a potom som prisla do Prahy-stres zo stahovania, plus skoro vsetci okolo mna facia a som si to pokazila...cez den nefajcim ale ked idem von tak uz to ide:((( pokial som s nefajciarmi tak sa zvycajne udrzim ale ak vidim na stole krabicku a ako si niekto dava a popijam..., som v kely...

m8

hovorim si že som silnejšia ako ta chuť. zatial sa držim :P. normalne až som naštvana na seba ked si v myšlienkach polavim a poviem si ved už len jedna ciga. načo jedna žiadna jedna, škodi to, som silnejšia, zvladnem to, prekonam to :) fajčila som 11 rokov krabičku denne :X
teraz som v praci, pijem vela vody rovno z flaše, rano som si dopriala suprove ranajočky, tešim sa

marlborka gratulujem!! :)

karolinka122

gratulujem baby, drzte sa, ja sa s tym uz pohravam mesiace, fajcim tak 5-6 denne slimky, ked mam pokoj a vytazeny den, vystacim aj s 3 cigmi a citim sa lespie. ked je vela stresu, stiahnem aj 8 a uz mi nie je potom dobre. Keby som to aspon dokazala obmedzit na tie 3 denne, ale cim viac fajcim, tym sa potom citim horsie, lebp na stres to pomaha len kratko. Teraz tu zacnu nefajciari pisat, naco fajcim, ked mi to nerobi dobre, ale jednoducho, to az taka uzkost, ze si musim ist zapalit a neviem to prekonat...

marlborka

Ja nefajčím už asi cca. 7-8 mesiacov, a to som fajčila na 23 ročnu dosť, aj krabičku denne k tomu neodmislitelne patrila káva, ked som šla von s vínom a alkoholom tých cigariet pribúdalo.....už by som sa k tomu nechcela nikdy vrátiť...