Lada Priora

Príspevok v téme: Lada Priora
PeterZA

Ahojte,
viem, že som mimo témy, ale potreboval by som radu ak je to vôbec niekto kto má skúsenosti v vyššie uvedenou značkou osobného vozidla.
Zvažujeme kúpu auta pre 20 ročného syna a on by chcel práve Ladu Priora. Nemal možnosť si vyskúšať auto, len ho videl niekde v meste, ale sa hanbil spýtať na skúsenosti.
Prosím ak poznáte niekoho, alebo ste už od niekoho počuli skúsenosti budem rád ak mi ich napíšete.
Ďakujem.

Cory1

Mam Ladu Prioru kombi, r.v. 2013, dovezenu ako novu z Francuzska. Auto ako take je dobre, spotreba pri sviznej jazde od 5,9 do 6,3. Ale nalejme si cisteho vina. Je to auto pre kutila. Zatial sa mi nic nepokazilo, mam najazdenych 11tis. km, ale riesim veci ako odhlucnenie, alebo dodatocne uchytenie motora, ci kratku kulisu radenia prevodovych stupnov.nic, s cim by sa nedalo existovat. Vsetko funguje, len ten komfort nie je az taky ako by sa ocakaval. Niekomu to nevadi, niekomu ano. Ja osobne nemam problem poradit si s takymi malickostiami. Je to v podstate o rozmaznanosti :) Problem by som videl len v predajcovi, je dost velky problem presvedcit predajcu, aby vam to auto predal :D