Najlepsi gynekolog Bratislava

sissiny

Danielka216 - áno pochádzame z Bratislavy, preto som napísala aj do tejto témy, lebo vidím že sa tu riešia gynekológovia z Bratislavy. Viem že by sme mali ísť na vyšetrenie len keď sa bojíme toho najhoršieho:/ Môj gynekológ ma plaší, rozmýšľam že ho vymením lebo v poslednej dobe ma vôbec poriadne nevyšetruje a som z toho zúfala

stratenazena

Cicilka vsak ano to mas pravdu, hlavna vec ze my sme s tym nemali problem, ale myslim ze ani ine baby, niekedy len jedna nejaka vecne nespokojna zenska nieco take napise a uz vsetci z toho robia neviem ake halo. V pohodicke:-) Pochodila som dobre, vysetril ma nastastie som mala vsetko v poriadku a zase o rok sa mam objednat ak nebudu ziadne komplikacie. Milly bol ochotny mi poradit vo vsetkom, vypocul ma a aj sestricky ma zlate, takze som rada ze si mi ho poradila:-)Dakujem ;-)

danielka216

@sissiny nad vysetrenim by som ani nerozmyslala ci ist alebo neist jednoducho by som hned isla. Este ked tuzite po babatku a nedari sa vam to. Kolko sa uz snazite? Byvate v Blave?

sissiny

Dievčence mám problém že sa mi nedarí otehotnieť, už som z toho dosť smutná pretože s manželom veľmi túžime po bábätku. Neboli sme ešte na žiadnych testoch, myslíte že by sme mali ísť a vedeli by ste mi poradiť zároveň aj dobrého gynekológa? Pretože môj už je dosť starý a nerada k nemu chodím. Ďakujem

cicilka

stratenazena

to keby som si pamatala kde som to citala, ale niekde tu na internete. Ale tak som rada ze ani ty ani ja sme taky problem nemuseli riesit a ze nas hned zdvihli. Ostatne baby su mi pravdu povediac ukradnute. Ja mam na ich ambulanciu dobry nazor a budem si stat za nim. To fakt? Ospravedlnujem sa ze som dlhsie neodpisovala ale nedalo sa:/ Ako si pochodila?

stratenazena

Cicilka a to si kde citala? Ja som to predtym ani nevidela a ako som uz pisala som s tym vobec problem nemala. Uz som tam aj bola;-) Vsak si sa mesiac neozvala a medzi tym som si to vsetko vybavila:-)

Romanka25

Nemas zaco, velmi rada som ti poradila a som o to radsej este ked aj viem, ze ti pomohol a ze si bola s nim spokojna:-)

cicilka

stratenazena

len tak som sa opytala, lebo som citala ze niektore baby pisali ze s tym mali problem tak som chcela vediet ze ako si ty pochodila. A na kedy ta objednali, alebo si tam uz aj bola? Prepac ze tak oneskorene odpisujem, ale bola som mimo SR

stratenazena

Cicilka dovolala som sa. Preco? Co je tam tazko sa dovolat? Nemala som s tym problem, hned na prvy krat ma zodvihli a sestricka do telefonu posobila milo. Uvidim ako to bude v skutocnosti ale ak takto isto tak budem rada

majusaa

To je jasne ze ano, hned ako si mi napisala tak som nad tym ani neuvazovala a zobrala som si svoju:-) Dufam ze budes mat pravdu a dakujem;-) Aj ja tebe prajem a dakujem este raz za vsetky rady ktore si mi dala;-)