Najlepsi gynekolog Bratislava

evicita

vcera som bola na preventivne u Millyho :) konecne k nemu prisla karta od mojej byvalej lekarky. Baby to je sto a jedno, co sa tyka mojho terajseho a byvalej gyn.. Ona nikdy nemala cas na to aby sa ma popytala, ci nemam nejaky problem alebo nieco a pan doktor mi venoval dostatok casu. Tak som rada, ze uz tuto zmenu mam za sebou a dufam, ze uz bude len dobre :)

zuzanka98

pretoze muzi su citlivejsi, co sa takychto veci tyka. Pozeraju sa aj na problemy z ineho uhlad pohladu ako zeny. Vedia ta lepsie podporit a mnohokrat aj poradit. :)

mala_sovicka

Toto sme si na začiatku mysleli asi všetky. Mne keby niekto v 18tich rokoch povedal, že raz budem chodiť k mužovi gynekológovi, tak by som ho vysmiala. Ale dnes nie. Teraz už viem, že muž ako gynekológ sa dokáže na niektoré veci pozerať z úplne iného pohľadu a nikdy vám nepovie, že sa niečo nedá..

patrici77

tiez som si iste obdobie myslela, ze zena ako gynekologicka je najlepsie riesenie, ale s odstupom casu uz viem ako velmi som sa mylila :)

evicita

no do tohto Ta nemoze nikto tlacit, ty vies co je pre teba najlepsie :) ale myslim, ze hanblivostou si na zaciatku musi prejst kazda zena. Ja som sa hanbila aj pred zenou ked som prvykrat mala ist na gyn :)

lili303

zo zaciatku som aj ja mala tento problem, ze som sa hanbila, ale vyskusala som raz muza gynekologa, po pravde na tu prehliadku som sa pripravovala psychicka dobreho pol roka.. :), ale potom som uz k zene ani ist nechcela a nasla som si Millyho. To si casom na to clovek zvykne :)

Melvi

v tom mas pravdu, aj mama to potvrdila aj ine kamosky.. ale ja sa neviem odhodlat, horkotazko som sa odhodlala vobec tam ist, nie to este k muzom, moja hanblivost nezna hranice bohuzial...

evicita

Melvi preco nechces skusit muza? Ja teraz chodim ku zene, ale nie som z toho nadsena. A ked mala v lete dovolenku, tak ju zastupoval chlap a kedze som mala vtedy problemy tak som isla k nemu a po pravde bolo to sto a jedno. Dovolim si dokonca tvrdit, ze muzi to robia s vacsim citom :)

Melvi

a nepoznate nejaku zenu? ja s k muzovy nejdem urcite, prosim vas, kamaratka zacala chodit do samorina, co myslite? chodim do ruzinova k vargovej a hroza a des...