Zoznamky a moje krute zistenie..

Príspevok v téme: Zoznamky a moje krute zistenie..
tidli_fidli

Ahojte..prosim Vas
Bola by som rada ak by ste sa mi vyjadrili k nasledovnej situacii, pretoze uz fakt neviem ci ja som debil alebo kde je chyba...
Prosim o nazory a ked ich bude viac, tak ich hadam aj dam precitat mojmu uz teraz expriatelovi, lebo ja uz fakt neviem ako mu vysvetlit, ze to co urobil, nepovazujem za normalne hoci on ziaden problem nevidi.

Vcera si pozical na nejaky cas moj mobil, kedze ja v nom mam internetove pripojenie. Ked mi vratil mobil a nasledne som si chcela pozriet nieco na webe, otvorila sa mi v prehliadaci posledna navstevovana stranka. Zoznamka. S jeho profilom. A s jeho spravami.... A s kopou dievcat s ktorymi mal rozpisane spravy. So ziadnou sa nestretol, ale flirtov, sladkych osloveni, „cmukov“ a reciciek pozehnane....kazdu konverzaciu zacal slovami „si nadherna“. Dokonca aj so mnou tak zacal, teraz viem, ze to bola iba jeho rutinka a ja som sa v tom case „chytila“.

Prisla som za nim so slovami, ze je koniec. Nechapal. Najprv zatlkanie, ze to on nepisal. Potom tvrdenie, ze je tvor spolocensky a nie je nic zle na tom, ze dievcatam pisal, hoci aj oslovenia typu „zlatko“. S niektorymi si aj vymenili cisla. Ziadala som ho o vysvetlenie. Bolo ticho. Jeho odpoved : teraz pracujem a nevidim na tom nic zle.. Nepodviedol som ta, nic zle som neurobil.

Doparoma, ked je niekto vo vztahu, nie je normalne aby vyhladaval co i len virtualnu spolocnost inych zien. Podla mna to normalne nie je. Podla neho uplne v pohode.
Prosim Vas vyjadrite sa mi k tomu, co si o tom myslite... som ja vadna??? Myslim ze chyba je skor inde... podla mna to je neospravedlnitelne... alebo je to bezne? Slova zlatko, kraska, pridi castejsie, myslim na teba.... ved to preboha nemoze clovek adresovat len tak niekomu :( doteraz sa prezentoval tak, ze ja som pre neho vsetko, v zivote by mi nenapadlo, ze on ma potrebu vypisovat inym..nas vztah nebol v poriadku, ale nikdy som nepredpokladala, ze by to stroskotalo zrovna na tomto, pretoze som mu maximalne verila, co sa tykalo inych zien..nikdy som nemala podozrenie, ani mu nekontrolovala spravy, veci, nic... vzdy mi daval istotu ze ma lubi a ja som to aj citila... preto tomu nerozumiem...naozaj... prosim len o vase nazory, on tvrdi ze to cele nafukujem. JA tvrdim ze som mu mala dat hned rovno medzi oci.

nechce odist z bytu, lebo dovod ktory mu davam na rozchod je vraj pre neho neopodstatneny... tak ja uz fakt neviem..to je bezne ze budem ludom opacneho pohlavia davat chrobaky do hlavy, sladke reci atd? to su akoze dnes bezne praktiky? fakt uz neviem posudit, co je v dnesnom svete normalne a co nie..

usb

ty urcite vadna ani chybna niesi, vadni su dnesni muzi vdaka internetu. Mnohi takito vadni muzi maju nutkanie zdvihat si svoje posramotene ego a sebavedomie na internetovych zoznamkach typu pokec, badoo, FB, a inych zoznmamovacich portaloch. Takymto sposobom si vlastne nahovaraju aki su neodolatelni pre zeny. Zenam pritom len pisu same klamstva o sebe a realita je mnohokrat uplne, ale uplne ina.

Maoam

neviem, ci je to tom 'nestaceni', osobne mam tu skusenost, ze mnoho tychto muzov to robi prave partnerkam, ktore su krasne, mudre, sexy, oni sami maju komplexy a takto si ich kompenzuju a liecia svoje posramotene ego, zaroven tym partnerke ublizuju a davaju ju vedome dolu a oni sa citia lepsie

nie su to iba moje postrehy ale aj postrehy inych ludi, takze nieco na tom bude

z mojho pohladu VYROVNANY muz toto nepotrebuje robit a ked vztah s tou zenou nechce, ferovo a vcas sa rozide - na urovni

Hajshdnded

Tak podla mna by si ho mala okamzite poslat do riti! je kopec normalnych chlapov ktori nemaju potrebu si na internete vypisovat so zenami ktore ani nepoznaju...je to ubohost, zjavne si mu nestacila...teda to je moj nazor...ale ja by som toto urcite netolerovala, normalny zadany chlap, ktory lubi partnerku a ktoremu ta partnerka staci, nechodi na zoznamky!

miki24

tak neviem no osobne sa nepáčia mi ľudia, čo riešia sociálne siete vo svojich vzťahoch, pokiaľ sa aktívne nestretáva. ale keď ubližuje to niekomu tak budiš. za seba sociálnym sietam sa vyhýbam. viem, že mám sklony ku závislostiam a trávil by som na nich celé dní po istom čase. škoda premrhaného času, ktorý sa dá využiť určite i inak ako na internete.

mojpohlad

" mojpohlad: ale ja som nepotrebovala mat za kazdu cenu niekoho. spoznavali sme sa, dost dlho, len zial ta maska u neho drzala prilis dobre a prilis dlho."

Nemyslel som to tak, ze za kazdu cenu by si s niekym bola len aby si nebola sama.

Mal som na mysli to, ze si tomu nedala dostatocny cas na overnie si tej dusevnej stranky, cize trebalo sledovat kam by sa to uberalo za dalsi cas na kamaratskej urovni, cize BEZ TOHO aby si sa vrhla do milostneho vztahu. Neverim ze by sa po dlhsom case ten clovek takto nevyfarbil aj v kamaratskom vztahu (pokial by bol ten kamaratksy vztah blizky)

blackie

tidli dakujem ale je to tak lepsie, radsej budem sam ako byt s niekym kto so mnou manipuluje a som pre neho len mop(a myslim ze si dost inteligentna na to aby si to brala podobne, drzim ti prst)....a sme dohodnuti ;) plati paslednych 5 pismen

tidli_fidli

pre poradimti:
to je naozaj rada nad zlato:) ak by som sa nou drzala, tak si v nevedomosti a naivite zijem dalsie mesiace v nadeji ze je vseeetko v najlepsom poriadku.

a ja nemam ziaden problem...to on ma problem, neprichadzam v podstate o nic :) momentalne citim spokojnost a ulavu..lutujem akurat to, ze sa to nestalo skor a cely rok som s nim stracala cas..to jedine ma boli, a moja hlupost..rada by som poznala dovod preco bol cely cas so mnou...asi len vypocitavost

blackie, to mi je luto... dohodnime sa tak, ze poslednych 5 pismen tvojho prispevku je pravda :))

mojpohlad: ale ja som nepotrebovala mat za kazdu cenu niekoho. spoznavali sme sa, dost dlho, len zial ta maska u neho drzala prilis dobre a prilis dlho... zalubila som sa do tej jeho divadelnej stranky..iba posledny mesiac sa zacali prejavovat u neho take povahove crty, ktore som doposial u neho nepoznala. dam si urcite do buducna vacsi pozor a tvojej rady sa budem drzat..urcite :)

mojpohlad

tidli_fidl

Si nevyzreta, pretoze si sa s tym clovekom najprv vnutorne nespoznala, a zaroven od toho ocakavas nieco viac.

Podlahla si iba povrchovemu vnimaniu - potreba romantiky, fyzicka chemia, potreba pohladit, objat, neschopnost ostat bez frajera.

Ak ocakavas pevny a hlboky vztah, ale skocis do toho bez toho aby tam bolo uz nejake realne vnutorne puto, tak toto je podla mna nevyzretost.

Ak nevies vydrzat bez romatiky, objatia a dalsich fyzickych milostnych prejavov, tak si jednoducho hladaj iba milenca ktory by ti tieto fyzicke veci ihned ciastocne a plytko vynahradil. Ale nemozes od toho ocakavat nikdy viac, teda pokial sa nestane obratena nahoda, ze z cisto fyzickeho vztahu si aj casom vnutorne porozumiete a vsetko sa to nakoniec spoji :)

poradimtiti

Takze bolo by dobre nastavit si prehliadac v mobile tak, aby si nepamatal historiu a po vypnuti, aby sa odhlasili vsetky ucty a vypnut cookies, to by tiez pomohlo. Keby si to tak mala, nemas teraz problem...