Problem s vniknutim pri prvom sexe

Príspevok v téme: Problem s vniknutim pri prvom sexe
eliška

Dobrý deň,
mám 17 rokov a s priateľom sa už dlhší čas pokúšame o prvý sex. Lenže nikdy sa nedostane moc hlboko, resp. do mňa nevnikne. Ja ucítim akúsi bolesť a mám pocit že ďalej sa ani nedostane. Keď vniká len prstom problém nieje. Nemôže ísť o nejaký "estetický" problém vo vnútri, nejakú prekážku?
Skúšali sme na rady gynekológa polohu zo zadu pre ľahšie vniknutie, ale ani to nepomohlo.
Za radu vopred ďakujem.

kujka

No ja som mala ten isty problem..jou bolelo ma to..ale teraz asi po tyzdni sa mi objavili problemy mam take svrbenie az palenie v pošve neviem prco a bojim sa ak ste mali podobne skusenosti tak prosim napiste som zufala.jaa

anastacia

Aj ja som mala mensi problemik s tymto a je to preto ze to vnutone (v kutiku duse nejako velmi nechces) lebo ked by si to chcela na 100% tak by si sa mu oddala a roztiahla by si sa viac, no teba hned odpudii ta bolest-no nesmies sa toho zlaknut a chvilku vydrz a povedz si ze ho velmi lubis a ze ho chces uplne celeho a potom to pomaly pojde...len nech je aj on k tebe chapavy a nech ide velmi pomaly...ked ani to nepojde musiis vyskusat dlhu predohru olizovanie pozskavanie steklenie vsetkych casti aj ty jemu aj on tebe a potom budete natolko vzruseny ze nebude problem s vniknutiim...a ked uz toto nezaberie tak neviem hladaj chybu v sebe...

ashly

a ešte aby som nezabudla: hlavne sa UVOLNI! a neboj sa.. lebo potom si to ani neužiješ...a ked už sa to podarí bude ti krásne fakt:)...a nech je ku tebe nežný a pozorní a vtedy bude aj tebe dobre.

ashly

eliška:
moja netrap sa :)...mne to tiež nešlo a skúšali sme to a tak na 3ti krat to prešlo ale strašne ma to bolelo:(.je to individuálne každého to nemusí bolieť...len treba tu bolesť prekonať a potom už je to oukey...použi presne takja ti tu radia že lubrigačný ked nejde to teba... ale polohu zo zadu by som neodporúčala najlepšie bud misionarsku alebo ked si na neho sadneš lebo vtedy vieš do akej miery ta to pustí..tak držím palčeky:)

dilinaa

ja mam taky isty problem..pri prvom sexe nam to moc neslo musela som ist na neho no moc to bolelo..ked som bola na nom sama som si urcovala ako mozem ist podla boleti a prekonala som to...no ked sme to skusali druhykrat tiez to neslo

lina

ahojky. s partnerom sme mali tie isté problémy. tiež sa nám to nepodarilo na prvý krát, ale pokusov bolo viac. ja som sa vždy bála bolesti, ale raz som sa prekonala a nechala som ho nasilu do mňa vniknúť a bolo to asi najlepšie pre oboch. dá sa to prekonať, držím palce

agina

Skuste to s lubrikacnym gelom, urcite to bude lepsie.Hlavne sa budes musiet uvolnit, pretoze ked uz sama cakas, co bude, si napata a musis svaly uvolnit. Ale ten lubrikacny gel urcite vyskusajte.Ja som tiez trpela pri prvom pohlavnom styku a nemusela som....