Nemam menzes

pajia

Ahoj MAMBA, ja som vsak vegetarianka iz od 10 rokov......takze som uz s tym takmer zmierenaaa......nie bozeeee..........niesom s tym zmierena!!!!!

mamba

ahooj ja som zacala nejest meso v 13 alebo 12 a kramy som dostala tak okolo 14-15 nepametam presne...podla mna pridu poznam aj take co to dostali ku koncu 15tky...tak ziadne strachy

rixina

Pajia, nic ine ako cakat, cakat, cakat a cakaaaaat nemozes! co ine by si chcela? vsak cakaj a mozno to pride ( v tvojom veku budes uz cakat len chvilku, ani sa nenazdas a pride to! a potom budes zasa nestastna ze to prislo!)...a ak to predsa len nepride do 17. roku, potom sa budes musiet zdôverit gynekologovi! a este jedna otazocka: zdôverila si sa s tymto tvojim problemom rodicom??? lebo je podla mna dolezite aby o tvojom probleme vedeli hlavne rodicia! predpokladam ze skor mamina:) ... neboj sa, porozpravaj sa s nou o tvojich pocitoch, obavach....ona ti poradi stokrat lepsie ako tu vsetci dokopy! :-)

katty19

no, radšej ma oboznám z čoho ti vznikli vyrážky, lebo ak zo stresu, tak ten ti zabraňuje dostať menštruáciu, je to trocha začarovaný kruh

jajkaa

vsak ja sa nestazujem:DDale dnes ma kamosky naplasili,ze to by nemalo byt kvoli tomu...ale ja si myslim,ze predsa len je to hormonalna liecba(teda myslim)takze to musi mat nieco doseba

tutina

Mozes si za to sama moja!! nerada ti to howorim,ale v tvojom veku je dost rizkantne byt vegetariankou....a ze ani rybicky???? hmmmm....no ja to newidim moc nadejne!...prepac...ale chce nazr nie?...ale drzim palce

lenosa

neboj moja,normálne to urcite je :-) ono to urcite pride uz onedlho, ani sa nenazdas..moja kamaratka tiez dostala az po patnastke prvy menzes,bola velmi chuducka,mozno aj preto.. a ja napr.tiez maso moc nejedavam a prvy menzes som dostala v 13-tke..tym masom to mozno nebude..