čo je normálne?

Príspevok v téme: čo je normálne?
Limetka23

Je normalne ak je vasa priatelka psychopat ? Myslim to doslova. Je normalne ak sme v posteli a ona sa trasie ak sa ma dotkne , je normalne ak sa zrazu trasie na posteli s tym , ze ak mi da pusu tak sa prebudi v nemocnici a nas vztah bol len sen , je normalne ze si nedokaze udrzat dobru naladu alebo ze vyhladava smutok do svojho zivota , je normalne ak zrazu po velkej laske ju chyti par hodinovy stav uplnej bezcitnosti , vsetko mi to pride v pohode a normalne a milujem ju ale nedavno mi povedala ze ZASA prestava verit a ze UZ NECHCE verit to ale doladila tym ze keby som prestal verit aj ja tak ju to znici takze mi tu vychadza nelogicky bnod zastavanie - kde , nechce verit , a jedine co ju drzi v tom aby este verial som ja , avsak ja nemam prestat verit lebo potom by prestala aj ona a hoc by sa jej vlastnne SPLNILO TO CHCCE tak to NECHCE...takze...co je normalne?

poradimtiti

Predovsetkym by si sa mal zamysliet, ci toto vsetko budes s nou zvladat napr. 40 rokov... Ide zrejme o nejaky psychicky problem, ale nie som lekar.