Rakovina pankreasu?

Príspevok v téme: Rakovina pankreasu?
|AnonyM|

Takže pre moje chronické bolesti v epigastriu som sa rozhodol hľadať na internete že čo by to mohlo byť. Hľadal som až som sa nejak dohľadal nato, že či to nieje náhodou rakovina pankreasu. Mám tupé, mirne bolesti v epigastriu už rok. Stolica v pohode, žiadne zapchy ani hnačky, ani vracanie len tá tupá bolesť. Na tej stranke kde som to čítal tak bolo že pankreatitida ma ostré bolesti v nadbrušku a nádor tupé. Lenže mňa napadlo, že ak by to bola rakovina tak za ten rok by už bolo v podstate pomne. Mal som robenu sonografiu 2x aj krv mi brali tak by prišli nato že mam rakovinu alebo pankreatitidu nie? Prosím poradťe tie bolesti ma dostavaju do zufalstva každý deň prezerám internet aj 2 hodiny. A nakoniec skončím vždy u rakoviny. Mám len 17 rokov a veľký strach z toho čo somnou bude :/ Inak na gastroskopii na kontrole mi povedali že všetko je OK (mal som reflux žlče do pažeráka)

|AnonyM|

Tak bolesť je tupá a je vždy nalačno aj keď som najedený, večer aj ráno, skoro vždy rovnako. Trocha sa mi uľaví keď som na prechadzke na červstvom vzduchu a uplne dobre mi je keď si odgrgnem tak na par sekund mi je dobre inak bolesť je vždy.

ni-ka

ja by som to skor videla na ten reflux...
inak,je tolko moznosti...preco zas prave rakovina???
co tak gastritida,zaludocny vred,zlcnik,reflux...nepopisujes bolest-kedy ta to boli,aka je ta bolest-tupa,bodava,paliva...zmierni sa niekedy-kedy?

rudolf0905

Skus vypnut pc uplne aspon na tyzden a nahrad to niejakym sportom,najlepsie v prirode,to je najlepsie co mozes pre seba spravit,potom uvidis ci to preslo,ale nesmies sa klamat,ze si pc zapnes len na chvilku atp.