Vztah a odlisne vnimanie prejavov tela

Príspevok v téme: Vztah a odlisne vnimanie prejavov tela
Lieenka25

Plyny. Tvoria sa nam vsetkym a tak isto ich vsetci aj urcitym sposobom dostavame z tela. Je to uplne prirodzene a tak to aj beriem, takze ak by chcel na mna niekto utocit, ze sa hram na "neprdiacu princeznicku", tak to si odpustite :D Moj problem spociva v tom, ze mi strasne vadi aky je priatel buran. Pred 4 rokmi ako sme sa dali dokopy, asi pol roka hral formu...obskakoval ma, hral sa na uzasneho gentlemana....casom sa samozrejme prestal snazit hrat dokonaleho a zacal vypustat plyny aj predo mnou. Hovorim si okej, je to normalne. Avsak on ma v tom neskutocnu zalubu, smeje sa na tom, ako keby to bolo nieco vtipne a strasne ma tym vytaca. Jemu je jedno, ci mi prdne do tvare, ci mi tym znechuti jedlo, prosto kedykolvek to na neho pride, tak to urobi, rehoce sa pritom ako sibnuty a ked vidi, ze nad tym prevratim oci, tak sa na tom strasne bavi....Ja ked si prdnem v jeho pritomnosti, ospravedlnim sa, idem otvorit okno a fungujem dalej, akoby sa nic nestalo. On naopak z toho robi pomaly celovecerny program. Rozpravala som sa s nim na tuto temu vela raz, ale on tvrdi, ze je to o dovere a o tom, ze predo mnou moze byt sam sebou a tak mu nic nie je neprijemne. Mne sa vsak vzdy tak strasne zhnusi ked sa na vetroch zabava ako 6 rocne decko, nie je snim normalna rec, totalne je v takej chvili pre mna asexualny...Baby aj vam sa v dlhorocnom vztahu toto stava? ci to len ja chodim s deckom?

vebe

No, musim priznat, ze muzi su ovela spontannejsi a prirodzenejsi co sa tyka tela a roznych telesnych pochodov. Nemaju s tym taky problem ako my zeny. Veci ako prdenie a vobec vylucovanie a podobne telesne pochody beru tak ako su. My sa trapime, ze pocut ako cikame, ako si prdkame, oni to neriesia. V niecom to svojim sposobom obdivujem, lebo im to dava viac slobody. Na druhej strane, to co pises ty, ze ti prdne do tvare a bavi sa na tom, to uz mi pride ze to uz je prekrocenie urcitych hranic, co by som netolerovala, to uz je nieco co by som zaradila do kategorie buran, to uz nie je o dovere ale o uplnom chybani zabran. Lebo dobre, vetry mame vsetcia, ale aj to sa da s urcitou kulturou a sposobmi zvladat, netreba z toho robit hlavny bod vecerneho programu alebo sa v tom vyzivat. To by som si s dotycnym vydiskutovala, lebo sa ozaj moze stat, ze sa sprotivi a to je zarodok vzniku averzie. A ked raz vznikne averzia, to byva casto nevratne