Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

MultiLevel

Mas fakt 18? :D Neviem kolko ma ona, ale mne to pride tak, ze dievca nie je zrele este poriadne. Zrely clovek si totizto dokaze uvedomit, ci vztah ktory ma, je dobry a chce v nom aj nadalej zotrvat. Alebo dobry nie je a teda z neho odide. Toto mne osobne napriklad nikdy nerobilo problem, v tomto fakt pouzivam hlavu najma a mozno aj preto som nebola nikdy dlhodobo vo vztahu s niekym, s kym to nefungovalo. A rozchod s takym clovekom mi priniesol ulavu, pokoj a tuzbu spoznat niekoho noveho, s kym to klapne, nikdy som sa netrapila tym, ze som sama a ze odisiel nikto, s kym som si casom prestala rozumiet....No a dost o mne, len som ti chcela dat aj iny pohlad na vztah :) Dievcatu zrejme vyhovuje, ze priatel si ju vydrziava. Nakupuje jej urcite veci (on je starsi, vsak?), kupuje jej dovolenky...Ona sa ma pri nom fakt dobre a podla mna aj to je dovod, preco s nim aj nadalej ostava. S tebou prezila, ak som to spravne pochopila, par dni vo vasom byte. Bolo jej fajn, mozno sa citila s tebou super, ale bohuzial, zjavne jej momentalne nedas vsetko to, co ma pri frajerovi a teda je jasne, ze sa nevie rozhodnut, ci chce teba alebo jeho...Ma dilemu. Bud mat normalny vztah, alebo sa vzdat dovoleniek a vsetkeho, na co si uz pri nom zvykla.
Nuz, nechcem ju sudit, ale ty by si chcel fakt taketo dievca? Dievca, ktore aj napriek vztahu si k tebe napochoduje a este ta aj zvedie? Uvedomujes si, ze keby si s nou chodil a mali by ste nejake problemy, ze ich moze pokojne takto riesit? Ze ti moze urobit presne to, co aj jemu? Neviem nakolko si ju poznal aj pred tym, ale za ten cas, co ste stravili u teba na byte ju nemozes dostatocne poznat. Co ste robili cele dni? Chodili ste spolu aj von? Co ste okrem sexu zazili? Bohuzial, zrejme nic viac, v com by sa ukazala aj jej prava tvar. Povedat po par dnoch o cloveku, ze ho milujes je hmmmm...odvazne :) Je to mozno len zamilovanost, tuzba s tym clovekom byt, ale laska nie...Na to prides casom ;)
Moja rada, nechaj ju, nech si vyriesi sucasny vztah. Samozrejme, ak ma o to zaujem. Ked budes vidiet, ze s nim aj nadalej ostava, neplet sa im do toho....v tom pripade ju radsej nechaj ist si svojou cestou. A ty sa tak lahko nenamotavaj. Az spoznas nejake dievca, daj sancu tomu, aby ste sa spoznali, aby ste stravili co najviac casu ako kamarati. Nemas sa kde ponahlat, preto sa neponahlaj ani do vztahov. Uvidis, ze spoznas neskor dievca, s ktorym sa budes citit uzasne a navyse, budes pre nu jediny... :)
Drzim palce

Agnes989

Ono sa moze stat ze baba je v nefunkcnom vztahu, ktory sa postupne este zhorsuje a nevie co dalej. Potom stretne druheho chlapika s ktorym jej je dobre a ktory ma vsetko to, co ten prvy nema. Vyspia sa spolu, zalubi sa, rozide sa, da sa dokopy s druhym a su stastni. Ano, aj taketo situacie sa stavaju a tiez nie az tak raritne. Ale co robi ta "tvoja"? Ked s nim mala krizu, bud mala skusit bojovat a krizu s nim riesit a nie hned skakat do postele inemu. Ak bola presvedcena, ze sa to vyriesit neda, mala sa rozist. Ale ona sa vala v posteli druheho chlapa a potom si ide riesit krizu s priatelom do Egypta s ktorym tiez bude skotacit v posteli. Co je toto za spravanie? Keby ta naozaj mala tak hrozne rada ako tvrdi, tak ti tymto svojim spravanim neublizuje, rozide sa s nim a je s tebou. Ale z nejakeho dovodu jej vyhovuje mat vas oboch a tahat vas oboch za nos. Maj preboha trocha hrdost. Povedz jej, ze tymto spravanim ti ublizuje a odmietas fungovat v takomto trojuholniku. Daj jej ultimatum, bud on alebo ty, nech sa rozhodne. Ale ak by sa aj rozhodla pre teba a isiel by si s nou do vztahu, bude to pre teba vzdy riziko, lebo ked sa u vas vyskytne kriza a skor ci neskor sa vsade nejaka vyskytne, je velmi pravdepodobne, ze tvoja priatelka skoci do postele nejakeho sympatickeho chlapika ktory ju zrovna pozve na byt a roztiahne nozicky. Neviem ci je o co stat. Slusne dievca si najskor vyriesi vztah a potom riesi iny.

kafe

Sokky, v prvom rade lezieš do vzťahu druhým ľuďom. Ak nedokážeš rešpektovať a vážiť si vzťah niekoho druhého... je to akoby si si navážil ani seba, svoj vzťah, ktorý raz (snáď) budeš mať. Takže brzdi brácho.
V druhom a poslednom rade, ak niekto, jedno, či je to chlap alebo baba, nedokáže odísť z nefunkčného vzťahu, je to istým spôsobom chudák, ktorý má potrebu si stále ubližovať. Takýto človek NEVIE, nechce, nedokáže mať NORMALNY PLNOHODNOTNÝ vzťah, ale furt bude vyhľadávať týpkov, ktorí mu ubližujú. Keby sa kočka aj rozišla s týmto chlapom a ty by si robil pre ňu všetko na svete a ľúbil ju ako nikoho predtým či potom.. ja si skromne myslím, že aj napriek tomu by ťa časom kočka opustila pre nejakého úúúúplného debila, čo by ju zase zanedbával, ubližoval jej.. lebo má nejakým spôsobom zmrzačené vnútro, má potrebu si ubližovať a vyhľadávať, zostávať v takých vzťahoch, ktoré poriadne nefungujú. Je slabá a je zranená. Je jedno, čo ti povedala, ako úprimne plakala, či ako veľmi ťa chce.. bla-bla, to o čom ti hovorím je niečo v jej podvedomí, čo ju núti správať sa tak, ako som ti to opísala a žiadnou vôľou, chcením ani rozumovým uvedomením to kočka neovplyvní.
Preto, ak sa rozhodne zostať s frajerom, ďakuj Bohu za to, je to naozaj to najlepšie, čo ťa mohlo stretnúť. Ale ak nie a vy sa dáte dokopy, nuž Pán Boh s tebou, chlapče. Však si to vyskúšaj na vlastnej koži. Aj ja sa môžem mýliť, ale môj dojem z toho všetkého je proste takýto.

Sokky

Áno viem čo si myslíte že som naivka blbec, hlupák a podobné iba nejde to nebudem tu vypisovať čo všetko mi písala čo všetko mi povedala.... proste iba viem že to není bezcitná mrcha alebo priam zmija mala na to s časti právo ho podviesť. On si ju fakt neváži to že ju zobere do Egypta kde si svoju časť ONA zaplatila viem to. Ale ona tomu nechce veriť a stojí si za svojím. Viem ostatný by ste to všetci už ukončili chápem to aj ja by som to mal spraviť iba mi to nejde chcem sa posnažiť o to zabojovať naďalej je mi jedno teraz s kým spáva lebo není moja ale viem že nespáva s hocikým. A fakt pochybujem že niekto ti povie do očí ,,ľubim ťa,už chcem byť len tvoja,....,, Sú to všetko silné slova a ten čo klame keď takéto veci hovorí je netvor, špina a podobne

Sokky

Nespáva s hocikým áno je to ťažké uveriť keď sa vyspala somnou ale hej bohužial mám stále chuť byť somnou a podľa toho ako bolo ťažké počuť že ju musím opustiť lebo mi plakala v náruči tak sa mi zdá že to bolo aj s jej strany pochybujem že to sa dá zahrať tak dobre pochybujem

Sokky

Hej uhádla si mala 15 keď začala spolu čakal som aj takúto odpoveď máš asi aj pravdu. Poznám ju ale moc dobre aby som veril čo hovoríš aj keď máš zjavne pravdu. Teraz má 21... No priateľa má ktorý ju zobere na dovolenku po 3 mesiacoch čo sa s ním ani nevidela... písal som že som s ňou bol každý deň a to myslím fakt že každý deň vždy iniciovala stretnutie somnou ona chcela byť vždy somnou. Prišlo mi to ako že už s ním nebude lebo keď aj raz s ním bola a to bola iba raz s ním pred tým než išla do Egypta tak bola u neho spala u neho ale že išla preč si od neho ľahnúť že ani nechcela s ním spať. Je to nechutný hajzel viem že si asi iba namýšľam že bude somnou ale pochybujem že ľúbi jeho keď s ním vôbec za posledných pár mesiacov bola iba somnou a vždy keď jej písal či niekam pôjde tak odpísala že nemá čas že už niečo má. Som asi ešte v štádiu kedy na ňu myslím... nejsom ako väčšina chalanou som skôr na city a vśetko preto mi to tak asi vadí. V jednom ale s tebou nesúhlasim to že som ucho a nikam by som ju nepozval ani nič... Práveže naopak navrhol som jej či by sme nešli spolu na Silvestra niekam na chatu (dovolenka ako dovolenka) Odpovedala ano že somnou pôjde kamkoľvek. Viem že ju považuješ ako za klamárku a namotávala ma iba ale to tak není ale to nemôžeš vedieť lebo si ju nevideľa keď sme boli spolu fakt to v tomto nieje. Vravím ja som s tým nezačal lebo niekoho mala začala ona že ju priťahujem pochybujem že si chcela iba zahrávať somnou ale dobre máš z väčšej časti pravdu som rád že mi niekto odpovedal a dúfam že mi odpovie aj viac lúdi kľudne aj zlú ktitiku :)

Agnes989

On sa o nu vobec nestara len jej kupil dovolenku v Egypte? Ty si zrejme mladsi od nej, kedze ma 6 rokov priatela, asi nebude mat 18 ako ty, to by si s nim zacala v 12-stke. Mozno jej len imponuje ze vedla svojho priatela, ktory sa o nu stara a brava ju na dovolenky si uziva v posteli aj so zajacikom ktory je naivny a lahko ho oklame. Si v situacii, v ktorej byvaju vacsinou naivne zeny - v roli cakanky, cakas kedy sa s nim ona konecne rozide a ona si zatial uziva dovolenky s nim a sex s nim aj s tebou. Jasne ze ho neopusti, bola by sprosta, take ucho ako ty ju na dovolenku nepozve. A bud rad ze nie je tvoja oficialna partnerka, nikdy by si nevedel v ktorej posteli sa zas vala. Ci to je presne to po com tuzis? Otazka je teraz uz len to, dokedy ta bude bavit na nu cakat a ci to skor prestane bavit teba ci ju.