Ja neverna

Príspevok v téme: Ja neverna
netreba

Ahojte chcem sa podelit o to vo som spravila a chcem vediet reakcie...zacnem takto rozisiel sa somnou priatel ...boli sme spolu pet nadhernycch rokov strasne ho milujem aj som ho vzdy milovala a aj budem ...on ma uz nenavidi necudujrm sa...
No minuli rok to zacalo trosku povrzgavat v naosm vstahu nejako sme sa mierne od seba vzdialili no vzdy sme vsetko dokazali vyrieisit..posledneho pol roka to zacalo byt divne ja som vitila ze to nieje on ze asi sa mu niekto paaci snazila som sa o jeho priazen ale moc mi znej nedaval...ja som si zacala pisat s clovekom ktpri sa zacal zaujimat o mna viac ako priatel ....on to vedel a videl ze aj ja som sa zmenila ze sa mu uz nevenujem tolko co inokedy ...nejako sme sa zacali hadavat a tak az sme sa nakoniec rozisli ja som to nechcela...no srutila som sa vazne velmi bola sobota a v nedelu den na to mi ako diavol napisal on utesoval ma a ze aby som dosla tak som sla za nim nemala som ziadne umysli ani nic celu cestu za jim som revala a rozmyslala preco sme sa rozisli preco sa to stalo..ked som dosla boli sme vv kaviarni atd..jednoducho sme sa rozpravali stale so ale myslela na mojho milovaneho...no ked sme ssdeli len tak v aute zrazu somja to tvrdim ze dostala skrat pretoze to co som spravila som nikdy nechcela...zacali sme sa bozkavat atd a led uz doslo na sex tak po asi dvoch minutach aj skoncil vtedy som sa prebudila z tranzu a isla domov neverila som sama sebe ja taka nie som co som to spravilaje to hnus..laske som aa bala to ppvedat velmi nechcela som ho stratit kvoli dvom poondenym minutam..ale ten clovek sa mi zacal vyhrazat ze mu to povie a tak sa aj stalo..chcela som mu yo povedat sama chystala som sa na to on ma predbehol.....nenavidim sa za to pretoze moja jedina laska ma nenavidi..za skrat nikdy by som to nespravila pri vedomi neviem ako som to mohla je mi zo seba na grc...odohnala som od seba muza ktoreho milujem ..som hnusny clovek..uz nemam u neho sancu ..snazila soms a to aj vysvetlit no uz je neskoro vsetko som posrala cely moj zivot kboli dvom minutam ...pytam sa mam sancu??nemyslim si...

wreck

nebol to ziadny skrat. len sa nasiel niekto a prejavil o teba zaujem. to je cele.

dovolim si vyslovit pochybnost aj o sile tej udajnej lasky. ak by bola taka silna, neverim, ze by si sa isla hned hodit do narucia niekomu, koho poznas pol roka. myslim si, ze si to chcela urobit, pri vedomi si bola, vedela si, co robis. teraz sa to snazis sama pred sebou podvedome ospravedlnit a hladas akesi ubezpecenie, ze nie si nehodna.

ale si. asi najvacsiu hrozu mam z nevyzretych zien, ktore sa spravaju ako ty. neznamena to, ze nemas ziadnu hodnotu. znamena to, ze by si si to mala sama v sebe prebrat a vyvodit sama pre seba dosledky. nie si prva ani posledna, ktorej sa to stalo. ale mozes byt vynimocna prave v tom, ze sa z toho poucis.

ci mas sancu sa pytaj toho, ktoreho udajne milujes. niektore dvojice to ustoja, vacsina nie. ja, napriklad, by som ti sancu nedal.

mrzi ma to. :(