Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

salalalalala

Vrati sa ti to, to sa neboj.
A co je na tvojom partnerovi take strasne, ze tovjim rodicom nevadi, ze s nim zijes, ale svadba by vadila? Mimochodom, mas 28 rokov, myslim, ze si zivotneho partnera mozes vybrat sama, ale ty tohto nechces kvoli niecomu inemu, tak to nehadz na rodinu.

Ondrej_333

Slobodná, daj nadhľad. Pochop, že celá téma je fake. Zuzka je nejaká nudiaca sa tínedžerka. Posledné príspevky o tom jasne hovoria. No čo, pobavili sme sa ...

Slobodna

Ja ti už neverím...
Ty si veľmi dobre vedela celý čas čo robíš, ešte aj tu si sa na tom s elsou veľmi dobre zabávala. Podľa mňa si vypočítavá a vychcaná...
Jediné čo ľutujem, že som ti dnes venovala svoj čas a svoju energiu. Moja chyba.

Zuz...anka

Sorry, nemam kamaratky nemal mi kto otvorit oci a ujastnit vaznost situacie.. a pred nim som nemala takmer ziadneho chalana :( nevedela som, ze pubertiacke hry v takom veku uz maju byt davno zabalene...

Slobodna

Ako môžeš do prdele vyhlasovať, že ho ľúbiš a takto ho trápiť a vodiť za nos celé dva roky???
Mi chceš nakecať, že vaši nevedia kde a s kým bývaš???