Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

5.5 elsa

zuzanka :) nemali by ste žiadne súkromie a načo súkromie keď tam nie je žiaden sex to mi nejako nesedí....

Slobodna

Ešte mám otázku - páči sa ti ako muž? Máš ty nejaké komplexy zo svojho tela? Keď spolu bývate predpokladám, že ste sa už videli nahí, či?

salalalalala

A naco vam to sukromie je, ked ho nijak nevyuzivate? :D Vies si odpovedat, preco s nim sex nechces mat? Tebe sa to neziada? Nepritahuje ta? Zvyknete sa bozkavat, tulit, chodit pred sebou nahi?

Zuz...anka

no a byvam s nim preto, lebo u nas doma by sme nemali ziadne sukromie, nakolko ja byvam s rodicmi v 4 izb. byte + sestra. A on je uz od rodicov osamostatneny a ma vl. byt.. tak sa nam to zdalo lepsie riesenie.

Zuz...anka

spime na jednej posteli.. a ked sme spolu tak robime bezne veci, vybavovacky, prechadzky, turistika, ideme niekam von... :)

Ondrej_333

Zuzanka, ty bývaš s ním preto, že ťa nejaké okolnosti k tomu viac menej dotlačili, alebo preto, že ste to tak obidvaja chceli?
Lebo, vieš keď spolu bývate, je jedno či spolu spíte, alebo nie. Všetci okolo vás si budú myslieť aj tak, že áno.

5.5 elsa

zuzanka takže tebe to vyhovuje a jemu tiež ide o to že ten muž chce cítiť že aj v tomto ohľade ťa akosi zaujíma .... inak si pre neho ideálna žena chýba mu len aspoň občasné vieš čo :),ale je na tebe či ty chceš možnosti sú dve buď áno alebo nie .....