Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV

Príspevok v téme: Nazory ludi na moj problem so strachom z HIV
Foxie

Zdravím,chcela by som sa spýtať na váš názor. Minulý rok som mala pohlavný syk s chalanom,bolo to tri krát,po druhom raze som dostala mononukleozu,je možné že som ju dostala zo vzduchu tento vírus,od tohto chalana alebo od kamaráta čo ma v tej dobe pobozkal a bol chorý,respektíve mal príznaky mononuklozy.otázka sa však týka niečoho iného. Nedávno som mala prednášku o HIV a dosť ma vzala. Moja otázka je,môžem byť HIV pozitívna? Chalan čo som s ním vtedy spala je môj kamarát a vedie bujarí život a čo si pamätám mali sme aj ochranu ale stalo sa aj,že sme na pár chvíľ boli aj bez nej. Mám v pláne sa ísť otestovať teraz v najbližšej dobe a snažím sa aj zkontaktovať s týmto mojim ex priateľom s benefitom,len je v cudzine tak je to taťšie. zaujíma ma váš názor či môžem mať túto chorobu,viem príde vám to hlúpe takéto otázky ale budem rada ak sa zapojíte a aj nejaký odborník. P.S. na mononukleozu som bola liečená,serologické vyšetrenia mi robili pod chvíľou,mala som chvíľu zvýšené pečeňové testy,ale to u mononukleozy bežné. Vopred ďakujem a prosím o názory

KaliGali

Ta jedna je už stará rok 2007 a dnes sa píše 2014. Najnovšie štatistiky o hiv sú September 2014 priamo USA z Bostonu!

KaliGali

Koľko máš rokov Prosím ťa? Ako som vravela mne nemusíš posielať linky viem viacej o hiv než ty si myslíš!

0vecka

nj akoze statistiky neoseries... ale ked myslis... :)

dievca fakt sa nemusis bat :) ale daj sa otestovat proti inym veciam nejake HPV ak to bol kurevnik pravdepodobne aj mas...

KaliGali

Ovečka mne tu linky nepotrebuješ dávať O HIV viem viac než si myslím a na SK je dosť hiv+ dokonca niektorý možno O tom ani nevedia.
Hiv+ ktorý bere lieky a je pod hranicami a sa má sex bez kondómu nemusí nakaziť druhého ale to tiež záleží od imunity

KaliGali

@ ovečka : bez kondómu smolu? To skade berieš? ? ? Samozrejme aj bez kondómu je vysoká možnosť sa nakaziť s HIV. Osobne viem ako to je!

@ foxie: daj si za každú cenu urobiť ten HIV test už len kvôli tomu ako píšeš že aký "zivot" vedie! Držím ti palce aby si bola negatívna

0vecka

ukludni sa... ak ste to robili s ochranou tak je sanca na HIV minimalna... dokonca aj bez ochrany by si musela mat smolu...

a ja by som ho nekontaktoval budes vyzerat ako histerka... daj sa otestovat a ak ti nieco najdu potom ho kontaktuj...