Dukanova dieta

Fitness_KE

Ahojte vospolok, sorry že sa vtieram do vašej temy. V prípade že by ste potrebovali pomôcť, podporiť, poradiť v oblasti stravovania a fitness, tak sa kľudne ohláste na email FITNESS_KE@centrum.sk Nie je vždy nutné dodržiavať jožkove, dukanove, ani ferove diety. Len dodržiavať základne princípy.
Pokecáme, dohodneme sa a určite dosiahnete výsledky k vašej spokojnosti. Rozhodnutie je na vás.. Tak sa držte.

dukanovafan

a nie je tu niekto taký co sa drzal dukana ale trebars nie tak prísne, ze sa snazil jest proste co najviac bielkovín, mal otrubyy, ale trebars jedol veci aj s tukom okolo 13% alebo si dal aj škrob alebo trebars zhrešil ze si dál nieco iné raz do týžda a tak? a chudok aj tak?

redka

ked tak si mozes urobit klystir prinajhorsom :) drzim palce nech sa ti podari dojst do ciela... na mna funguje uz len ked vylucim mucne veci, sladkosti, ked delim stravu, ked seknem alkohol... teraz uz si dam len velmi zriedka vinko ci pivko...

dukanovafan

ano viem ze je zapcha normálna ja sa toho bojím ked si redstavim ze mi v crevách hnije jedlo a nejde von... ano ja som prešla tiez radsej na druhu fázu a tých 80% dukana budem mat budem kombinovat ibe bielkoviny a zeleninu ...

redka

ak si citala knihu alebo fora, tak vies ze zapcha je v prvej faze normalna... precitaj si aj ako ju odstranit... ale ja na tvojom mieste prejdem do druhej fazy a davam si s bielkovinou vzdy nejaku zeleninu, pripadne dopln psyllium a vela vody... ja som presla druhu fazu bez striedania bielkovinovych a bielkovinovozeleninovych dni a vsetko bolo oka... schudla som zo 67 na 58 za mozno 2 mesiace a drzim si to dodnes aj ked uz nedrzim zasady dukana... dukan ma blizko k paleodiete a tymto smerom sa teraz uberam...

dukanovafan

no myslís tu co ma stranku o dukanovej diete ?... tu blondínku ,.... ja neviem ja som len v prvej fáze a uz mam zápchu .. dosť na prd .. budem stým asi koncit týmto štýlom...

Noro29

No tak baby asi takto: prednedávnom šiel v telke dokument s dámou, ktorá má stránku o dukanovej diéte a veľmi ju tam vychvaľuje...ALE!!! tá baba má teraz mojim odhadom tak cca 120 kg, má fakt poriadnu nadváhu, takže berte tie výsledky z nej s poriadne veľkou rezervou. Ak je niekto propagátorom niečoho, mal by ísť sám príkladom a to vidím aj z vlastného okolia, že ľudia, čo sa zaoberajú akože zdravou výživou, aj predajom tých produktov, za posledný rok riadne pribrali, poriadny paradox :-)

dukanovafan

pocujte ked som si dala v prvej fáze kuracie stehna upecene je to velmi zle ? :D inác vsetko dodrziavam a davala som si ich len dnes... :P