Košická MHD a revízori , pokuta nepravom

Príspevok v téme: Košická MHD a revízori , pokuta nepravom
lariegooo

Dobrý píšem tu prvý krát dufam ze pomozete. Dnes som rano šiel elektrickou do školy ale bola plna ako konzervy od sardiniek , skusal som pipnit kartu ale display svietil nabielo a nic nepiplo . Ku daldiemu stroju som sa nemal šancu dostať . Ale na dalsej zástavke trocha ľudu vystupilo tak som sa predieral ze ju pipnem ale vtom kukam ze kontrola cest lístkov
Okej revizorke som povedal ze mi neslo pipnut kartu ale ona ze ju to nezaujima a pytala op tak som trocha namoetal ale dal som jej ho . Ibaže môžem sa odvolať alebo je to zbytočne keďže kartu som nemal šancu pipnut. Vdaka

0vecka

2 jhcb ale mohla by ukazat policii ze ten automat nefunguje a potom by sa mohla odvolat... navyse policia ak by to neboli tupci mohli hned na mieste vyhodnotit situaciu a tie udaje nedat tretej osobe..

ATPKA

Ako clovek co precestoval kus sveta, nikde som sa nestretol s takou buzeraciou (revizori, policajti) ako tam u vas na Lovensku.

0vecka

2 Lulu on anemala platny listok... a odvolat sa moze ale toto sa uz neda dokazat... preto mala nedat OP a ak by zavolali policiu tak by to bolo min. zdokumentovane... mohla vytiahnut mobil a cele si to natocit a hotovka... ale beriem ze na toto musi mat clovek gule a tiez ze je to nefer...

Lulu2011

odvolaj sa, za to nic nedas, ked ukazes, ze mas platnu kartu, mozno ti odpustia, ja som raz mala uz vystupovat do skoly a zacala pýtat, kym som nasla som vystupila na dalsej zastavke a zmeskala do skoly, niekedy fakt blbci su to