Čo s tymto?

Príspevok v téme: Čo s tymto?
marry212133

Neviem co mam robit... Pred asi polrokom som sa zoznamila s fajn chalanom , vzdy sme chodili von v skupine a vzdy sme si super rozumeli... A tak to nejako nabralo vyssi level a raz v jeden vecer sme sa pobozkali... Bolo to fajn ..ale? Odvtedy je to take strohé, neuvolnene , nevysvetlili sme si co to bolo a ako to kazdy z nas berie.... A teraz aj ked.sa vidime tak je to take ine...akoby to pokazilo.nase kamaratstvo...dokonca som.si vsimla.ze si viac rozumie s inou.babou ..teda mozno to tak.neni ale v momentalnej chvili.led.smebsa my akosi prestali tak blizsie rozpravat... Vsak fajn , to sa stava.. Chapem to.. A tak aj.do mojho zivota prisiel novy chalan...ale co je.hlupe ten predtym to vie a ... Jeho reakcia ma zaskocila..akoby ziarlil.alebo.bol z toho bez nalady..ja sa teraz citim ako lama ,co zavadza jedneho aj druheho...ale toho prveho nezavadzam len.proste to.nikam.nespeje a bolo to lepsie ked sme boli len.kamarati...ako.na to zabudnut a odosobnit sa.. Porozpravat sa s nim o tom ? .Alebo ? Fakt mam z toho.uplne zmiesane pocity a robi.mi.nesmierne zle ak mu tym ublizujem...ale.naco to.mame silit ked to akosi nejde...rady?

5.5 elsa

áno normálne sa s ním niekde porozprávaj ohľadom tej pusy či bozku že ste boli predtým kamarátmi a či sa niečo zmenilo náhodou :D alebo ako to máš chápať ak sa jednalo o nejaký flirt tak neviem či môžete byť zasa kamarátmi alebo viac čo chce on a ty .... na rovinu nech ti povie,ale on to asi bral len tak a teraz nevie ako sa má k tebe správať je mu to tak troška blbé :D no nech ti vysvetlí jeho správanie ......