Mamičkin maznáčik?

Príspevok v téme: Mamičkin maznáčik?
Shejla

Chcela by som od vás radu alebo aspoň názor,čo si myslíte o mojom vzťahu.Viem že cez internet sa nedá riešiť vzťah,lebo spoznáte iba môj názor na partnera a jeho nie ..ale aj tak by som chcela od vas počut názor.Môj problém je taký ,že ak sa pozriem do budúcnosti,tak nejak mam strach mat niekedy rodinu s mojím partnerom,pretože sa mu nechce chodit do prace,resp.si prácu vobec nehlada,ma iba take brigady kde zarobi par drobnych...to mu staci,lebo ma na benzin a moze prist za mnou.Vsetko co potrebuje stravu,oblecenie,auto..tak to mu platia rodicia a on ma u nich coraz to vacsi dlh...no a vobec ho to netrapi.Ja by som sla do zahranicia,kedze by som sa uz od nasich aj odstahovala ,mala uz to take ,,svoje sukromie" ale on by len sedel doma pri mamke a pocuval len ju..TO co poviem ja ,tak to neplati ale co ona tak hned sa musi ist urobit...napriklad co ja viem pytala som ho nech vymeni obycajnu ziarovku tak ano zajtra a bla bla bla..a prisla jeho mama a povedala vymen ziarovku a hned vstal a siel..Chceme ist do kina,niekam sa zabavit,na veceru -vsade chodi s nami jeho mama a skoro vsetko platim ja..ma 24 rokov a ked neni jeho otec doma spi pri mame...mna uz to nebavi...mama ho doma stale obletuje ,radi mu co si obliect,nosi mu jedlo popred nos nemusi ani vstavat od pc..ja uz som zufala ..myslite ze sa to niekedy zmeni? Alebo mam odist do zahranicia a kaslat na to?

Dadula56

Utekaj, utekaj, vies kde si uz mohla byt kebyze svoju energiu smerujes na svoje ciele a zivot, nie na tohto skolkara a jeho nenormalnu mamicku?

bzukavka

muz by mal byt priebojnejsi a samostatnejsi nez baba a ten tvoj je pravy opak. Ako dospely chlap by sa mal on starat o priatelku a spolocny zivot zariadovat on nie baba. Toto je domaci ciciak rodicov absolutne neschopny samostatneho zivota vo dvojici. Este dusevne nedospel. To nieje chlap ale decko. Spravny muz je ten co pojde za milou aj za hranice, postara sa o byvanie o pracu o vsetko.

Slobodna

Ruky preč od mamičkiných miláčikov. Prepáč ale je nesamostatný, nezodpovedný, absolútne nevhodný a nekompatibilný partner pre teba.
Choď do zahraničia...