Ako sa pohnúť dalej?

Príspevok v téme: Ako sa pohnúť dalej?
smileybaska

Ahojte,
poradte mi prosim. moj priatel sa somnou rozisiel po dvoch rokoch co sme boli spolu a velmi to boli. posledny tyzden bolo vsetko v poriadku ale zrazu sa rozisiel s tym ze uz nezvladal sa hadat a ze uz nechce pokracovat dalej ze si chce uzivat slobodu. hadali sme sa to je pravda ale kvoly tomu ze si pisal s inymi a hulil travu. chcela som mu dokazat ze sa viem zmenit pretoze ho stale lubim ale on nic. pisala som si aj s jeho kamaratmi aby aj oni pochopili ze som sa zmenila a zmienili sa o tom pred nim ale potom som zistila ze si nasiel ,,kamaratku,, a chcela som sa s nou s kamaratit aka je a áby videl ze niesom ziarliva ale este viac ma nenavidi a povedal ze tymto som unho skoncila. mali sme zaplateny vylet do bojnic ktory nam dala jeho mama a ja som to este rezervovavala.mali sme zostat aspon kamarati a ist tam spolu ale povedal ze on uz tam ide s´niekym inym a ze mna tam nechce. sprava sa ku mne ako k handre. vraj si mam vymazat cislo a vsetko a zabudnut nanho, vraj mi praje pekny zivot ale uz ma nechce vidiet. mozno by sa mi lepsie zabudalo keby sa ku mne nespraval ako k poslednej chudere. poradte mi prosim co mam robit.

smileybaska

problem je ze to nejde tak lahko, pracuje s mojou setrou cize vzdy ked tam nahodou pojdem on tam bude, nemozem sa mu vyhybat vecne. s mojou mamou si zobral pozicku cize este dva roky s nim v kontakte musim byt lebo mu peniaze davam ja a nie mamaa.je nejaka moznost ze sa raz vrati on sam ze sa chce vratit a ja mu uz poviem nie? pretoze ja viem ze dva roky zase niesu vela ale boli sme spolu stale a mame kopec zazitkou a vyletov. planovali sme ze sa o dva roky sa vezmeme preto to tak boli. chceli sme spolu byvat od buduceho roka a jeho rodicou mam velmi rada a jeho mamina stake chce aby sme sa stretavali.

Maoam

nemyslim, ze ta nenavidi, on sa ta nejako potreboval zbavit a vtedy chlapi hovoria velmi hnusne veci v nadeji, ze im ta baba konecne da pokoj a oni sa mozu vrhnut na novu a na novy zivot

je to bohuzial tak, je tu X podobnych tem a vzdy ten opusteny je preplieskany a v soku co sa deje, ano deje sa to, ta druha strana sa sprava proste bezcitne

jemu je sumafuk, co s tebou je, ako ti je, on to ukoncil, zavrel za sebou dvere a dufa, ze sa mu uz neozves - lebo on to uz nechce

nie preto, ze TY si zla, alebo si nieco zle urobila, proste ON sa rozhodol pre inu a zit inak - ten rozchod nie je namiereny proti TEBE ako zene ci osobe, proste si vybral inu drahu

a ty - bud rada, lebo tieto typy to urobia dalsej a dalsej... a nikdy nevies, co mozes cakat, uprimne, typek ktory hned skoci na inu (ty mu veris, ze iba kamaratka? haha, ok, len aby si nebola prekvapena, ked sa dozvies opak alebo ich niekde spolu uvidis), vsetko namotavacky a bohapuste klamstva

takyto chalan nestoji ani za deravy gros, huli, klame, zavadza ta, je schopny ta odkopnut zo dna na den a skocit na inu

nema ti byt za cim luto, boli to, lebo si ho lubila a este lubis - a to boli velmi, ale dostanes sa z toho PRAVE ak ukoncis kontakt

veci ako 'ostat kamosi' - v tomto pripade NIE

jednak to on sam nechce a jednak by to TEBE iba ublizilo

smileybaska

ale on s nou nechodi vraj su zatial kamarati ale neviem sa proste zmierit stym ako to vsetko co sme planovali zahodil. buduci rok sme mali napplanovu dovolenku do spanielska a do new yorku a on ma v tom nechal samu. naozaj som sa snazila ale nejde len tak zabudnut tak ako on . mate aspon radu ako s nim zostat kamaratka pretoze nechcem a neviem sa ho uplne vzdat respektive ako na to aby na prestal nenavidiet za to ze som fakticky nic neurobila.

Maoam

to ti je luto za chlapom, ktory huli a ako zoskocil z teba, uz skocil na inu?

ked prejde najhorsie, budes rada, ze je prec

a sekni kontakt, urob to pre seba, lahsie a rychlejsie sa z toho dostanes