Prečo zrazu tá zmena?

Príspevok v téme: Prečo zrazu tá zmena?
Lujzia

Stretávam sa s jedným mužom, ktorý nemá záujem o vzťahy a od začiatku som vedela, že to bude len o sexe. Stále sa chcel baviť len o tom, stále mal na mňa nejaké narážky a vyhýbal sa všetkým náznakom nejakého "citu" či už z mojej alebo jeho strany. Nedám za to ruku do ohňa ale zdá sa mi že to povedal aj priamo, že mu ide len o ten sex. Ja som pravý opak - citovo založená, nemala som ani veľa intímnych partnerov a podobne a on o tom vedel. Po čase som si ale povedala že som mladá a zdravá baba a on ma priťahuje , tak si to nebudem odopierať a jeho náznaky som mu začala opätovať. Zdalo sa, že sa z toho teší. Keď sme sa potom znova stretli (nevidíme sa často pretože bývame od seba ďaleko), bola som si istá, že sa spolu vyspíme. Volala som ho k sebe domov ale on nechcel ísť. Tak sme sa prechádzali, rozprávali, bozkávali a podobne - bolo nám veľmi dobre a než odišiel znova som sa ho spýtala či naozaj nejde ku mne ale neúspešne. Keď som sa ho na to dodatočne pýtala, že prečo stále hovoril o sexe keď sa ma potom ani len nedotkol a odmietol sex so mnou, povedal mi, že sa mu to zdalo príliš skoro. Že to nemám chápať zle a veľmi to chce, že si je istý že raz sa to stane, ale teraz mu to neprišlo správne a rád sa so mnou poprechádzal. A ja sa pýtam, ako je to možné? Že muž, ktorý mi odzačiatku tvrdí že chce len sex ho zrazu odmietne s tým že ešte nie?

Lujzia

Ďakujem za názory, aj keď sú všetky odlišné, ale aspoň to mám z každého pohľadu :) Zaujali ma najmä posledné dva, pretože niečo takéto ma vôbec nenapadlo. Teoreticky by to mohlo mať zmysel ale on sa vyjadruje tak, že nechce vzťah ale zároveň to aj mne pripadalo akoby ho to trošku mrzelo že som pristúpila na ten sex - akoby sa bál, že už ma nezaujíma ako človek. Ale na druhú stranu mi raz hovoril, že nemá problém stretávať sa so mnou len za tým účelom, tak naozaj neviem, kde je pes zakopaný, keď hovorí jedno a robí druhé :) Možno sa len snažím nájsť najpríjemnejšie vysvetlenie a pritom to bude fakt niečo jednoduché ako napr. to že sa mu jednoducho až tak nepáčim :D

5.5 elsa

páčiš sa mu a zaujímaš ho viac ako si zrejme myslel možno ti nechce ublížiť alebo si sám rozmyslieť čo chce keďže doteraz viedol iný život voľný bez záväzkov ..... to by už bola pre neho zmena v jeho rozlietanom živote ako ten vzťah asi si ťa váži na to aby ťa potom len tak odkopol ako tie ostatné no tak počkaj už ho nevolaj k tebe domov len tak sa chce prechádzať čiže ťa chce spoznať aká si ......

m8

z toho príspevku, prvé čo ma napadlo, že on možno je ten typ chlapa čo rád o sexe hovorí vždy a všade narážky a vzniklo nedorozumenie medzi vami. je to divné, že o tom rozprával, narážal ale naozaj to ešte nechcel. Prečo to robí... Tak Ti radím počkaj, Nechaj jeho nech smeruje a vedie vzťah. Ak dôjde na sex, nech je to spontánne, nech on vyberie kedy a kde keď to teda chceš. už o tom ty nehovor, uvidíš kam sa to dostane :) Aj mi príde, že možno s tebou chce vážnejší vzťah nie?

Žužova

Stryco môže mať pravdu ,skušal ťa a ty si jeho skuškou neprešla... teraz možeš v jeho očiach vyzerať ako dalšia z tých flandier ktoré idu do postele každemu.
Ale nemusí to tak byť. No bola to hluposť,čo nemáš svoju hrdosť? alebo sisi mylela že ked sa sním vyspíš taks a zrazu do teba aj on zalubi ?:D

odpovedam

Bud si nasiel inu alebo ho nepritahujes dostatocne. Aj mne to pride cudne, ale tolko vselijakych vyhovoriek som uz pocula, ze nema cenu im prikladat vahu. Casto krat su to len prve slova, co chlapovi napadnu, takze pravdu ti hovorit nemusel a potom len ty mas zmatok. Na tvojom mieste by som ho uz nekontaktovala. Zase maj svoju hrdost. Ale co spravis, je len na tebe.