Dychavičnosť / dusenie pri udieraní / otáčaní sa

Príspevok v téme: Dychavičnosť / dusenie pri udieraní / otáčaní sa
Arwyn

Dobrý deň, už dlhšie pozorujem, že keď udieram (napr. pri karate) mám pocit akoby sa mi vyrážal dych. Proste pri každom jednom údere akoby sa mi vyrazil z pľúc dych, po 10 úderoch už lapám po dychu. Nejak ma to neznepokojovalo až doteraz, keď mám pocit že sa mi ťažšie dýcha, nejak podobne ako pri tom údere ale v slabšej miere. Ďalej som zistil, že keď zadžím dych a skúšam udierať, tak zhruba po 3 úderoch ma začne obroskou silou pichať (akoby ma niekto bodal nožom) pod rebrom, na hrudi alebo niekde v oblasti chrbta, ale tak silno že mám pocit že sa mi tam niečo roztrhne. Čo to je, čo do ... sa to so mnou deje? :´-(

mascha

to je najjednoduchšie,dobré by bolo najskôr spraviť klystír,ale samozrejme môžeš použiť tebe vyhovujúcu miernejšiu formu,zdravé čisté črevo ktoré okrem iného ovplyvňuje aj imunitu, je spojené so zdravím iných orgánov,ktorých by si sa ani nenazdal,treba po očiste osídliť zdravými baktériami,tj. probiotikami,
potom nasleduje ďalšie,ale to všetko sa fundovanejšie dozvieš na webe cez vyhľadávač,tak veľa zdaru!

mascha

je to smutné, súcitim s tebou,už som sa na fore zmienila,tak to budem opakovať,začni s detoxikáciou tela, najskôr čriev, a potom postupne ostatných orgánov,uškodiť to nemôže, len môžeš zistiť z čoho to pochádza a takto postúpiť ďalej

Arwyn

tých mam teraz celkom dosť, neustále ma bolí hlava, keď som behal som cítil v hlave také pukanie čo neskôr prešlo do takého tlaku, neustále mi puká v krku pri každom malom pohybe, celý čas mám stuhnutý krk, cítim sa neustále unavený, stále ma bolia nohy a tak...bol som na mri mozgu tam nezistili nič tak tam by problém byť nemal, neviem čím to je a či to má vôbec len jeden zdroj...

mascha

žlčové kamene sa niekedy nezvyknú prejaviť vo výsledkoch vyšetrenia...
videla som však tvoje meno v inej téme,okrem tohto si mal predtým nejaké iné problémy?

Arwyn

ja to mám už pomerne dlho ani neviem koľko ale vlastne keď udieram (ľavá, pravá...) tak akoby mi automaticky vypustalo vzduch z pluc (znie to ako keď povieš "haaaaa" šeptom) a teraz som spozoroval že je to aj keď skáčem tj. keď dopadnem je to podobné len kratšie... a keď to robím aspoň 10 sekúnd ma začne pichať pod pravým rebrom , tak, že musím prestať, a potom sa cítim strašne zadychčaný...ja to už neviem inak popísať

mascha

podľa čínskej medicíny by ti zrejme povedali, že máš narušený niektorý meridián,mne sa to javí,ako keby tieto problémy spôsobovala nejaká prekážka,z prvého dojmu to vyzerá na vážne životne dôležité orgány,ak ti lekári nič nenašli popíš okrem uvedeného ešte viac

Arwyn

Ja som sem prišiel hľadať riešenie keďže lekári ma majú v .... tak ďakujem za radu ale neposielajte ma prosím k ďalším magorom ;)