Ako schudnut

Príspevok v téme: Ako schudnut
6katarina6

Ahojte, potrebovala by som poradit myslim si, ze s dost specifickym problemom. Nikdy som nemala problem s vahou, ale v poslednej dobe, mi to zacalo vadit. Som 8 mesiac po operacii kolena a teda mam od doktora zakazane behat, skakat, tancovat a vlastne vykonavat hocijaky sport, pri ktorom sa clovek dokaze spotit. Predtym som aktivne sportovala, aspon 4x tyzdenne, takze nie je problem v lenivosti. Jedine co mam dovolene je plavanie a bicyklovanie. A pomaly zacinam priberat a vobec sa mi to nepaci. Posilnovat mozem, ale ja potrebujem aj nieco spalit, nie len spevnit. Najviac si vsimam pribratie v oblasti brucha. Vedel by mi niekto poradit nejake riesenie? Bola by som velmi vdacna :).

Helus

6 katarina6 ja mam v byte rotoped,oplati sa mat,dobry pomocnik po operacii.A ja ho veru este velmi vyuzijem.Najlepsie sa rozcvicuju kolena po urazoch a operaciach.

6katarina6

Ja som mala uraz 1.1 a na plastike predneho krizneho vazu v marci, doktor povedal, ze rok bez cvicenia, ale uz ma to naozaj nebavi takto. Som zvyknuta skor na nieco energickejsie a domace posilnovanie ma velmi nebavi, ale lepsie ako nic. A bycikel v tomto pocasi uz tiez nie je velmi aktualny. Ach, ale dakujem za komentar :)

Helus

6katarina6 no moc ta nepotesim,aj ja mam problem s kolenami,aj ja som mala artroskopiu,a cakam na vymenu klbu.Cvicit fakt len na fit lopte,rychlu chodzu,a bicikel+ plavanie.A ja som chodila na rychlu chodzu s palicami,a super.Aj teraz to tak robievam,precvicim si hore ruky,a kiolena tak nezatazujem.