Poslal ma do riti...

Príspevok v téme: Poslal ma do riti...
Zaran

Nie je to moja prva temu tu , žiaľ,nemam sa kam inam obratiť...jediny chlapec,ktoreho som ľubila ma poslal do riti,doslova...vec sa ma že teraz by to bol ôsmy rok,čo by sme boli spolu v triede , ja som však v januari odišla skôr,bol naštvany a smutny z toho,to viem ale ja tiež z toho, že som ho musela opustiť a po trištvrte roku som nakoniec nabrala odvahu sa s nim porozpravať,chcela som mu povedať čo citim,tak som ho za pomoci kamaratky nalakala von a stretli sme sa,bol odmerany, zazrel a nakoniec mi povedal,citujem "chod do riti" a hned zmizol... niesom ani tak smutne z tej vety ako z toho všetkeho čo sa stalo a z toho času,ktory som stratila ...ano viem , povedal mi to dosť jasne,napriek tomu mi je smutno,viem , som blba že ma to trapi,napriek tomu sa z toho neviem dostať už vyše roka,najviac ma asi štve to ,že ku všetkym ostatnym sa sprava normalne,k niektorym milo a mne povie toto...preto sa pytam,hlavne mužov,do akej miery by ste museli to dotyčne dievča neznašať a prečo ,aby ste jej už toto povedali???Dik za prispevky..

Sokky

Takúto vec by som osobe, ktorá bola normálna nepovedal asi sa tam muselo niečo stať, možno iba bol naštvaný ze si sa mu tak dlho neozvala možno za tým bolo aj niečo iné. Je jasné že je definitívne koniec a musíš sa s tým zmieriť, možno keď tomu dáš čas tak sa ozve keď vravis ze je milý. Hlavné nepremyslaj nad tym tak a rob niečo iné kašli na to