Zaľúbila som sa do ženatého muža

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa do ženatého muža
antika

Nikdy som neverila, že sa to môže stať aj mne. Zaľúbila som sa do ženatého muža. Stretli sme sa, potom zase a zase. Už keď sme sa prvý krát stretli, sa mi zapáčil. Jeho problémy doma mi pripomínali môj skazený život. Stretávame sa viac a viac. Viem, že ma možno niekto bude odsudzovať, ale mne chýba to čo aj jemu. Lenže ja som rozvedená, a on ženatý. Vracia sa k svojej manželke. Viem, že si pomyslíte, že som hlúpa, ale láska si nevyberá. Stalo sa niekomu to,čo aj mne ?

antika

ďakujem vám, že ste sa vyjadrili. Je to ozaj ťažké. Vždy som odsudzovala, ak sa niekto stretával so ženatým mužom. Teraz to robím sama. Ale robí to aj on, a kvôli tomu, že doma nie je pokoj. Som rada, ak ho môžem potešiť, povedať mu pekné slovo, a povzbudiť ho. Stále si ale hovorím, že som hlúpa. Premýšľala som, že to ukončím, ale nejde to. Ľúbim ho...............

alexandra261

Moniqa:
jasne ze to nie je jednoduche viest taky vztah, je to praveze tazke, a je to tazsie pre tu druhu, ako pre tu prvu, to mi ver, ta druha trpi vzdy viac, ale.....su vynimky.......samozrejme, ze nepovazujem ani ja za normalne cely zivot prezit ako ta druha, to nie je zivot, preto som povedala, ze skor ci neskor bude musiet odist od zeny. Ale nechavam tomu volny priebeh, nech sam uzna ten spravny cas. Samozrejme to nesmie trvat vecne:-)Ale vela ludi odsudzuje tie druhe, ze su na vine, ked sa manzelsvtvo rozpada. Nie vzdy je to pravda, pretoze ten muz sam vie co robi, a preco to robi. A ver mi, su manzelstva, kde je ta manzelka skutocne neznesitelna. Ver mi, su take, a nie vzdy je to tak ze muz je svina, prave naopak, skutocnost je ina, ako teoria, muzi trpia mnohokrat v manzelstvach nestastnych viac ako zeny. Tym nechcem povedat, ze kazda manzelka je svina a muz ktory podvadza je svätec. To vobec nie. Ale tych pripadov je naozaj vela, ked manzelka strpcuje svojmu muzovi zivot.Tym sa sama pripravuje o rodinu, a manzelstvo, ta druha ktora pride s tym nema absolutne nic spolocne, papa

moniqa87

alex, ja vas nepovazujem ani za naivne ani za zle, tiez poznam taky pripad rovno v mojej rodine a tu zenu nemozem odsudit, ale chcem len povedat, ze by ma to velmi trapilo, nevedela by som sa s tym vyrovnat.... a tebe drzim palce, nech sa rozvedie a ste spolu stastni...

alexandra261

moniqa:
mas pravdu, ja som tiez neni zastancom toho, aby sa niekto pustal do vztahu so zenatym, a tiez som si hovorila, ze mne sa to nikdy nestane. Ale stalo sa, a je to tak.Jednoduche to urcite nie je. A ci ho nechceme mat pre seba? Samozrejme ze ano, v mojom pripade vie moj partner, ze skor ci neskor ak so mnou chce dalej ostat, musi sa rozviest, v nasom pripade je ale iny problem, nie ten, ze sa nechce rozviest. Moj pribeh je trochu iny, a zlozity, kazdy pribeh je iny, ale ver mi, my nie sme tie zle...........ani naivne.......

moniqa87

poviem pravdu, nepaci sa mi ked nejaka ide po zenatom, ale nejdem vas odsudzovat, stat sa to moze kazdemu...
skor by ma zaujimalo nieco ine... ked uz ste s nim, tak netuzite po tom mat ho len pre seba, mozno s nim niekedy aj byvat a zalozit si rodinu? fakt po tom netuzite? lebo ked sa nechce rozviest hned ako si najde vas, tak s vami do buducnosti na 95% nepocita...
ked uz mate nieco so zenatym a tak strasne ho lubite, ste s tym vyrovnane, ze nikdy nebude len vas ked sa nechce rozviest? ja by som to uprimne nezvladla, je to podla mna tazsie ako nanho zabudnut a najst si perspektivnejsieho muza...

alexandra261

Ahoj Antika, urcite nie si sama ktorej sa take nieco v zivote stalo a uz vobec nie si hlupa. Ja mam ten isty problem. Mam 27 rokov, a tiez sa mi stalo ze som stretla muza, s ktorym si jednoducho rozumieme. Netrap sa nad tym, a uzivaj si s nim tie chvile, ktore mozes. Trapenim to nezmenis. Ked bude chciet, tak sa rozvedie. Ty sama musis vediet ci ta ma naozaj rad, alebo si rozumiete len po tej druhej stranke. Su rozne pripady, nie vzdy je pravidlom,ze zenaty muz sa nerozvedie, a uz vobec nie je pravda, ze tie druhe, cize my, rozbijame rodiny. Keby ten muz nechcel nebol by s tebou, alebo ano? Sam to chce, pretoze doma nema to co ma pri tebe. Pozerala som relaciu, kde bolo o tomto hovorene, a ukazalo sa, ze manzelstva krachuju vacsinou koli zenam, nie koli muzom. A ja tomu verim, takze bud s nim, cas ukaze ci to ma zmysel alebo nie........pa a vela stastia.

anavi

Neboj sa nie si na to sama, vies koľkto takých ľudí je. hm Aj ja patrím medzi nich a neviem si pomoct aj sme mali pauzy 1 rok a neda sa svietit uz sme zase v tom.

zuzka222

mna osobne by to velmi bolelo keby ma priatel podvadzal..a nieto este keby bol moj manzel..baby nerobte to !vzite sa do situacie manzeliek,ked chcu byt s vami nech sa rozvedu atd..ale ked to nechcu,to znamená ze ta laska nieje taka silná..zbytocne trpíte vy, manzelky a aj oni chlapi..ja by som si nikdy nezacala so zenatym nikdy !keby sa rozviedol atd mozno,ked ma zle manzelstvo nerozumeju si atd..ale inak nie..