Je to v poriadku?

Príspevok v téme: Je to v poriadku?
jojkus49

Ahojte.len sa chcem opytat ked s nikym chodite 2 roky vsetko je ok, aspon bolo do urciteho casu ale prekonali sme to.ja len ze vsetko funguje ako ma az pokum ten moj nepojde do prace.vtedy nema cas vrajze mi za celych 12 hodin sa mi ozvat ani poslat jednu sms
Vrajze naco? Ked mozme rozpravat vecer.len mi to take pride ze za 12 hodin si nenajde cas na 10 sekund ako sa mam v praci ja a co nove? ??a podotykam pracuje v tel.sluzbach ako veduci.cize je sam sebe panom. Co vy nato ?

jojkus49

Nemam pocit aby ma odrbaval s inou.po praci sme stale spolu ked niesme je na pive s nasimi kamaratmi ozve sa mi pocut hluk ako v krcme.a ked nieje s nimi je doma a v kuse telefonujeme.nemam pocit ze ma inu.

Maoam

a vies co si realne tento typus ludi mysli? - ze ak si taka 'blba' (v ich ociach) a toto tolerujes, tak si to utrpenie zasluzis a bavia sa na tom

je len a len v tvojom vlastnom zaujme porozmyslat sama nad sebou a ked to sama nedas, tak chod na terapie, proste si nezdravo zavisla na pre teba zlom vztahu

Maoam

odrbava ta, ma ta na haku, podvadza ta, klame ta, hodi ti obcas odrobinku a ty zasa cela vytesena zasa skaces a odpustas

pekne spolupracujes a on si pripada hyper-super-mega uzasny a ma ta za chuderu, ktora mu na vsetko skoci

Maoam

jojkus49 - viem, ze sa ta to dotkne, ale pokial padne stale tato veta 'ale ja ho milujem', tak nevyplakavaj, co s nim zazivas

iba ty a jedine ty musis pochopit, co sa realne deje a ak to pochopis, tak sama to ukoncis

tazko sa ti to bude citat, ale ty si svoje utrpenie sama sposobujes

jojkus49

Na zaciatku ked som mu odpustila to tak bolo.bomvardoval ma kyticami na donasku domov na taxiku.smsky 100 na den ako ma miluje a ako sa na mna vecer tesi.volal mi.a bol na takej istej poziicii ako teraz.asi si uz je isty ze ma ma tak ma ma nahaku

jojkus49

Lebo ho milujem.ked sme spolu je vsetko krasne.nadherne.ale ked len hned co pojde do prace je vsetko inac.na mna nema cas.za cely den ani sekundu.hlavne ze ma cas si vybavovat svoje veci chodit na obed. Na nakup ak potrebuje.ja nrvravim ze sa mi ma ozivat kazdu hodini ale boze ked ide na obed alebo sa premiestnuje niekam na nakup tak aspon ze ahoj aky mas den.

m8

jojkus49 dobre si to rozmysli všetko. hocikam pojde, zas sa neozve, budeš sa ty trapiť? robiť si vrasky? daj šancu inemu mužovi čo si ťa ozaj zasluži, nestracaj s nim čas. A keď nie, stale lepšie byť sama ako s nejakym takymto, neverila by som mu už ani nos medzi očami. si mu odpustila, ruky nohy ti mal bozkavať sa ti mal ozvať mal ťa bombardovať esemeskami že je všetko v poriadku. ani to už nie je zdravé, ale bolo by jasné, že nechce aby si ho podozrievala, aby si sa trápila. Mal sekať dobrotu a nedávať ti podnety, aby si rozmyšlala nad somarinami keby ťa ľubil. to uplne na p*** a ty sa možeš len trapiť a užierať.

m8

jojkus49 a načo si s takym chlapom ostala? Nevera už na začiatku vzťahu a že nevedel či s tebou chce byt? Vážiš si samu seba vôbec? Radšej byť sama ako takéto trápenie, chceš toto zažívať celý čas kým bude potentný ? Mala si ho nechať už vtedy :/ podľa mňa :(

jojkus49

Uplne na zaciatku vztahu asi po mesiaci ma pofviedol s inou.zistila som to asi po roku a pol chodenia s nim.odpustila som.trvalo mi dost dlho lym som sa s toho spamatala.proste on este vtedy nevedel ci chce byt so mnou a bla bla.tak vrajze preto.ale odpustila som mu.odvtedy stale nieco vo mne tkvie ze co ak to spravi zasa.ja nevravim ze ma podvadza teraz ale ten nezaujem o mna ma ubija do nepricetna.ked sme spolu je vsetko ok.ked je vikend ok.ked je vonku s chalanmi tiez ok.ale kek je v praci ma ma na haku a pritom ma podviedol na jednej firemnej dovolenke.takze vie ze som nato hakliva.a aj tak ma ma na haku

m8

normalna žena do neho nepojde, lebo jej bude blikať kontrolka ,,aha, tak ten ma frajerku a mňa bali, potom je schopny to časom spraviť aj mne..,, alebo proste z moralnych zasad do neho normalna žena nepojde, kedže je zadany. a nejaka krava ked ho bude omotavať, tak jej ho len prenechaj. Nech si ho nechá. Tak si povedz. Ak je to šmejd, tak nech už sa prace z tvojho života.