Pacim sa mu ci nie?

Príspevok v téme: Pacim sa mu ci nie?
fusiongirl

Mam strasnu dilemu. Chodim do skupiny \'Fusion\'- taky trochu iny spevacky zbor, a neskutocne sa mi tam paci jeden chlapec. Chcem aby medzi nami bolo nieco viac ale ci sa mu vobec pacim? Obcas mam pocit ze ano,dava mi naznaky len ci si to nahodou len nenamyslam..casto ho prichytim pri tom ako na mna uprene pozera a aj ked vidi ze som si to vsimla neuhne pohladom. Alebo ked ide okolo mna chyti ma za ramena aby mohol prejst aj ked je okolo mna este vela miesta na prejdenie. Alebo ked sme mali tu nasu Fusion chvilku zamyslania a sedela som vedla neho spytal sa ma nieco co bolo uplne odveci (to mi zas pripadalo akoby mal potrebu hovorit somnou). Na druhu stranu sa ale obcas chova akoby ma ignoroval. Ked tam pridem a on hraje na basu ci na klavir s kapelou ani sa na mna nepozrie,ani ma nepozdravi aj ked vsetci okolo neho hned \'ahooj ahooj\'. Mozno sa na mna pozrie zrovna ked som na neho otocena chrbtom? Mala som este par takych pripadov, ze mi pripadal hnusny ku mne ale myslim ze to by povedal kazdemu. Viem ze to nemyslel zle ale ked mne to pripadalo hnusne voci mne ak sa mu pacim. Este k tomu zdraveniu..vsimla som si ale ze \'nezabuda\' zdravit len mna. Vacsinou az ked stoji pri dverach tak len povie caute a odide. Vam to pride normalne lenze tu na Fusione sa vsetci zdravia aj objatim, a on nic. Fakt poradte prosim nieco, idem zosaliet z toho celeho :/

Záhadná

Ako by som čítala svoj príspevok...mám ten istý problém... :/ a tiež neviem či ano či nie... ale podľa všetkých signálov to vyzerá že áno...len asi sa bojí, aby niečo nepokašľal alebo si neverí, že má na teba...