Ako mám už konecne pribrat?

Príspevok v téme: Ako mám už konecne pribrat?
smajlinkaaa

Prosím vas, co mám robit aby som už konecne pribrala na vahe? Mám 15 rokov a vazim asi 48 kg (dlho som sa nevazila) neviem co mám robit, každý den pocuvam hlupe reci rodicov aby som viacej jedla pritom ja jem stále! Každý den zjem aj nezdrave jedla z ktorych sa dost pribera ale ja nepriberiem ani gram. Samozrejme jem aj zdravé veci, to v prvom rade. Som vegetarianka. Fakt neviem ako pribrat. Uvažovala som že zacnem aj v noci jedavat. Mám moc chudé stehna, kosti zatial nevytrcaju, zadok takmer ziadny, prsia dost male :/ co robit?

michael 1

jedz veľa sacharidov hlavne dva obedy, --po sebe ,. To mslím vážne, a le nie zeleninu ale cestoviny!!! a po obede si daj čaj ľubovník bodkovaný a potom chod spať a a veľa spí aj 15 aj 17 hodín denne (koľko vládzeš) ked treba a musíš pribrať.Napísala si akao konečne pribrať, preto som si vedomý , že si už vyskúšalo všeličo, preto som ti napísal niečo neobviklé od čoho naozaj pribrieš, ale na vgetarinstvo sa teraz vykaľli

odpovedam

si ektomorfny typ, ten vseobecne tazko pribera. ja som tiez. mas jedinu sancu - prestat s vegetarianstvom (na nom nepriberies, pretoze rastlinne proteiny su velmi zle vstrebatelne) a zacat si budovat svalovu hmotu. jedine takto priberies rovnomerne do celeho tela. bez cvicenia priberies len do brucha a ak si iny somatotyp, tak aj do stehien a zadku. mne sa dari takto priberat uz niekolko rokov... je to super a trvale. nemusis jest nezdrave, ale jedz vyvazene a cvic - idealne tazsie vahy, nic pod 15 kg.

5.5 elsa

tak to sa potom nečuduj že si taká chudá keď si vegetarianka zeleninu jem ako prílohu a nie ako hlavné jedlo zmeniť stravovanie aspoň na cestoviny alebo na omáčku sa zameraj či zemiaky a tak ......

Maoam

nechaj tak...mas iba 15, neskor budes iba rada, netrap sa recami, ak ti chuti jest a si zdrava, tak sa tes prirodzenej geneticky danej stihlosti a neries