Neviem sa zbavit mykozy

Príspevok v téme: Neviem sa zbavit mykozy
nikitka1211

Ahojte baby,uz viac ako rok sa neviem zbavit mykozy,ten vytok je neskutocne otravny hlavne pred pohl.stykom (musim sibdat sprchu a priatel je nedockavy). Uz paru krat som mala vag.cipky polygynax aj nejaky krem co je.na predpis, a momentalne som mimo domova tak som si v lekarni kupila gyno pevaryl dtusim a ani to mi nezabralo..viete mi poradit co zaberie a da sa to kupit v lekarni,pri najhorsom aj na recept nieco si to necham predpisat a poslat,hlavne nech to ma 120% ucinok. A neviete preco sa ta mykoza vracia? Co ju sposobuje?

nikitka1211

Ja urcite nehladam vyhovorky viem ze je chyba vo mne len mi pride divne ze sa po viac ako 20 rokoch objavi prave mykoza a navine je sladke resp.kazdy to tomu pripisuje..to by aj male deti mali mat mykozu tym padom...ok to je jedno..ten rosalgin dostat kupit v lekarni?

zewa

Este skus kupit zarobeny Rosalgin easy. To je na vyplach posvy. Myslim, ze by ti to mohlo pomoct. Ale ozaj tie sladkosti nejedz, inak sa toho nezbavis. Kvasinky sa rozmnozuju tak, ze rozkladaju cukor. Tym ich vlastne zivis. Neda sa iba odstranit mykoza. Musis zmenit doterajsie stravovanie a cely svoj postoj. Zrejme ta kvasinky maju radi, nuz musis sa v niecom viac obmedzovat. Kopec ludi s kopou problemov musi svoj zivot nejak obmedzovat. Alebo mozes aj nerobit nic. Ale potom si nepytaj rady a nehladaj na kazdu vyhovorku.

ocot nie

ja by som ocot neskusala. Skus si vyliat trochu octu na dlan ako ta bude palit. Ocot je drazdivy na kozu a nehovoriac o mieste tam dolu ktore je citlive samo o sebe. Neviem ci by si si tym viac neuskodila. Nemas doma infralampu? Vraj pomaha pri mykozach. Mykozy nemaju radi teplo a sucho a infralampa vysusuje. Pricinou castych mykoz moze byt aj stres alebo nadvaha ak sa ti tam tlaci v obleceni koza na kozu tesne pri sebe spoti sa a to je prostredie pre plesne a kvasinky ako vysita. Takze ak si tlstejsia snaz sa schudnut lebo zeny co i len s miernou nadvahou maju vacsi nabeh na mykoticke infekcie.

RNG

Vyse 80% mykoz a candid je v crevach a je vypestovane priamo ludmi jedenim privela cukrov a jemnych bielych muk.
Tu treba zmenit stravu v prospech zelenin, masa, orechov tukov a sacharidov s nizkym glycemickym, indexom. Ked si mykozy v crevach vybijes a nasadis ti tam probiotika, tie obvykle vyrobia dost protilatok proti mykozam aj inde v tele.

nikitka1211

Tu stravu som skusila zmenit asi pred 2tyzdnami,biele pecivo tiez uz dlhsiu dobu nejem a kupujem si kefirove mlieka activiu a taketo blbosti samozrejme snazim sa co najmenej sladkeho ale predsa len idu sviatky nepridem po roku domov a budem jest iba salat :-) ale za skusku nic nedam..bola som s tym u lekara jeden mi povedal ze som zdrava alo ryba a druhy mi tam nieco nasiel dal mi antibiotika a tie cipky ale nezabralo to..samozrejme ked beriem vag.cipky alebo popripade tie antibiotika co som mala tak sme nemali sex az tak padnuta na hlavu niesom ale ked sa s partnerom nevidime 2-3 tyzdne tak sa snad nebudeme pri volnej chvile na seba pozerat,zasa si nemyslite ze sme jak kraliky ze to robine stale a nonstop,troska mi to aj mysli..uz dlhsiu dobu pouzivam lactacyd teraz som ho skusila zrusit ci mi nahodou neskodi aj to..mama mi poradila spravit si vyplach octom nie doslova az do posvy ale umyt sa paru krat octovou vodou,nemate niekto skusenosti s tymto?

nutella

a nech si aj on natiera penis. Urcite je tiez nakazeny len muzi nemaju az tak vyrazne priznaky alebo to beru na lahku vahu. Takze obaja natierat a nesexovat minimalne dva tyzdne!!!

nutella

jezis ty si tava. Citam a neverim vlastnym ociam. Takze ty mas mykozu a sexujes? A ty nevies taku zakladnu vec ze pri vaginalnych mykozach a infekciach je zaklad liecby uplne vynechanie pohlavneho aj oralneho styku? Mozes si tam capat desat druhov kremov ked stale si to drazdes sexom a nenechas si to poriadne doliecit a urcite je nakazeny aj tvoj partner a tak to koluje stale dookola jeden od druheho sa nakazite. Prestan sexovat aspon na dva tyzdne on nech si ho zatial honi rukou ako ked bol nezadany. Ty sa poriadne vyliec. Ako mozes mat sex ked mas vytok? Sprcha ta nevylieci dievca. Porusas zakladne pravidlo liecby. Tam robis chybu preto sa ti to stale vracia.