Neviem cvičiť...

Príspevok v téme: Neviem cvičiť...
neschopná21

Neviem čim to je no keď sa pokúšan o cvičenie tak mi je zle.
Ani neviem ako to opísať napr. moja sestra chodieva behať. Rozhodla som sa že to skúsim aj ja tak sme šli behať. Najprv nič no asi po 20 min. behania a to vrámci prestávok som sa začala cítiť veľmi čudne. Tlak v hlave, trpnutie ruky troška ale hlavne ten neskutočne zlý pocit úzkosti. Proste ako keby som mala odpadnúť. A takto je to vždy keď sa pokúsim o cvičenie. Pritom nemám nadváhu. Mám 169 cm a 62 kg... nemám úplne úžasnú postavu no práve preto by som sa chcela trocha dať doporiadku cvičením. Vek mám 21. Rovnako to je aj napr. keď idem na túru. Strašne rada som v prírode no keď idem aj na túru ide mi to strašne pomali. Po 15 chôdze cítim ten tlak v hlave a potom mi to už ide strašne pomali a neviem si to celè tak užiť ako by som chcela. Strašne ma to trápi... čo mám robiť? Je toto normálne?

Gima

Také stavy su z upalu a dehydratácie. Možno stačí doplniť horčik a vapnik - šumive tablety a zvýšiť pitný režim ako voda a čaje. A k tomu cvičeniu - cvič formou hry loptovej. Futbal, hadzana, tenis...

danielson33

určite to nevzdavaj so športom s pohybom ani s pobytom na čerstvom vdzuchu v prirode. Môže to byť naozaj len malichernosť napr nedostatok pitneho režimu ale aj dačo važnejšie. tak možno športovy lekar by ti povedal viac

fitMonka

No ak mas dostatok pravidelneho pohybu a tvoja kondicia a vydrz sa nezlepsuje, mozno nieco nie je v poriadku. Ale pokial sa nehybes a raz za cas chces podavat vykony, tak by som povedala, ze je to normalne, ze nevjadzes. Treba zacat pomalycky s behom aj cvicenim a postupne zvysovat naroky. Ak sestra chodieva behat dho a pravidelbe, tak je jasne, ze sa jej nemozes rovnat... Ja ked som zacinala behavat, tiez som bola po par km hotova. S kamoskou, ktora behavala uz dlho, som nemohla ist, lebo bola niekde uplne inde co sa tyka kondicky... Ale nevzdala som sa a teraz uz odbehnem 20 km v pohode. Dost mi pomohol taky zdravy napoj na zlepsenie vydrze a vykonnosti Blue, kondicka zacala rapidne narastat, pozri na FB, bhip Slovensko

mate59

ťažko je takto radiť,ale normálne to nie je.Ak sa ti to stáva nielen pri behu,ale aj pri chodzi,svedčí to o nejakom zdravotnom probléme, môže to byť srdce,súvis s tlakom, neviem.Navštív obvodného lekára a on ťa vyšetrí.