Problémy s tlakom

Príspevok v téme: Problémy s tlakom
Sharona21

pekný deň prajem, chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s nízkym tlakom, stavy ako slabosť, nepríjemne pocity v hlave, akoby čakanie na odpadnutie, lahnete si a zrazu s vami začne triasť, bolo mi už povedané, že je to len rýchla zmena tlaku, ale nikto mi nevie povedať, či sa s tým dá niečo robiť, obvdná doktorka mi povedala, že mi nič nie je, aj keď mi veľa krát namerala neskutočne nízky tlak, čo som v minulosti nemala, vie niekto poradiť ako sa dá tomu predísť, alebo ako to udržať pod kontrolou?

5.5 elsa

Sharona 21 zavolaj tej neurologičke v pondelok kým ťa objedná bude nový rok,ale môžeš tam ísť kľudne aj v pondelok ráno zoberie ťa aj ihneď-bolestivý prípad, hlavne to neodkladaj lebo sa to môže zhoršiť,tak ti držím palce :):)

Sharona21

musím sa priznať, že mala som aj na nervy lieky, užívala som rok antidepresíva, ale potom som prestala, svojvolne, lebo to ničí neskutočne organizmus ... ale nemala som pocit, že by mi pomohli za tú dobu =/ určite si po novom roku zavolám k tej neurologičke, lebo vážne som miestami v koncoch a neviem ,čo s tým, keď moja doktorka to berie ako výmysel =/

5.5 elsa

Sharona tak to môže byť z nervov keď tam bolo všetko v poriadku,potom lieky proti nervozite-stresom-panike,tam ti už nepomôže vitamín-magnézium,ak ti dala to magnezium neurologička tak si od nej pýtaj normálne lieky, povedz jej že ti to nepomáha a bojíš sa že odpadneš to nie je sranda

Sharona21

na neurologii som už bola, na EEG a povedali mi, že mám všetko v poriadku, tak isto ako som mala nejaký merací prístroj na srdce, nosila som ho niekoľko dní a z výsledkov mi povedali ,že je tiež všetko v poriadku, miestami si prpadám už ako debil, že si to naozaj namýšlam, ale keď odpadne človek, tak to asi nie je len tak z ničoho .. =/ magnesium mám, užívam ho =)

5.5 elsa

Sharona 21 na to trasenie si skôr kúp magnezium b6,ale choď s tým k lekárke,choď aj sama neviem kto na to je neurologička asi,k neštátnej tam nepotrebuješ ani odporučenie aspoň budeš vedieť či to je z nízkeho tlaku....

Sharona21

už tá ortostatická hypotenzia sa dá nejako liečiť? či je to marné a človek to musí nechať prejsť? =/

Sharona21

práveže ja som ani nevyliezla z postele a ma začalo triasť, mama povedala, či nemám náhodou zimnicu, lebo ma triaslo asi hodinu, nie tak úplne, ale nohy, sem tam ruky a pod. ... ale pri zimnici človek asi nemá pocit, že odpadne =/ ... ale je pravda, že som strašne uponáhľaná... neviem sa zastaviť, mám dve roboty ,lebo musím doma pomocť s peniazmi a hľadanie si stáleho zamestnania, vieme všetci ako to je u nás s prácou.... tak ešte aj tie stresy tomu moc nepomáhajú =/