Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

Maoam

5.5 elsa, nepoviem ani mäkke F, keby ze to bolo byvalo raz, byv. spoluziacka, Notsituation, ako uz pisal 0vecka, ze mal podobnu skusenost, ale tieto opakovacky a vzdy daka nova, fakt rozmyslam, ci to ma niekde vycapene na FB alebo co, plus 0vecka mal k dispozicii o dost viac miesta, tuto tu sa tlacit a este tak dlhu dobu a hlavne ta fluktuacia, ako sorry, ale je to fakt podozrive, no som zvedava, co Peta napise

Maoam

5.5 elsa, neviem, ci je to typ baby, ktora mu tam pride bez ohlasenia vediac, ze tam ma OPÄT ZAS RAZ nejaku babu, piatu za posledny mesiac...

zavisi to od toho, to nema nic spolocne s tym, 'byt stihacka', iste rozumies, ale s tym, ze ona - tak sa zda z toho, co tu pise a ako tu pise, potrebuje toto vidiet - lebo sa necha balamutit, ona musi na vlastne oci vidiet, hoci tu asi tiez padne este 'nie je to tak, ako to vyzera' ...:D

akurat premyslam, ci tie zenske spia na tej karimatke, alebo sa on vzdy obetuje, baba spi v posteli a on na karimatke...

5.5 elsa

maoam prečítala som si tie jej reakcie a presne,je otázka času kým ho kopne do r.ťi,ale možno keby sa rozišli a on sa vybúri tak sa jej po nejakých 10 rokoch ozve:D,,bude sa chcieť oženiť s ňou počíta,takí muži sa ženia pred 40 tkou alebo okolo 40 tky,len ona už v tej dobe môže byť vydatá,alebo zadaná,neviem koľko majú rokov teraz,no ako tam píše rozkázať mu nemôže čo má robiť,ale rozísť sa s ním môže,nie je teliatko čo sa nechá ako ty hovoríš opíjať nejakým rožkom,má ho rada preto čaká zmenu,ale raz vybuchne a chlapec pôjde no len keď si uvedomí že ju len naťahuje, toto isté bude robiť aj keď tam ona príde ,zasa niečo vymyslí písala že je fešák a on si to uvedomuje:)tak to patrične využíva a zneužíva,keby ubytoval kamarátov ale ženy ťahať do bytu tak to už je veľa,ono to trvá kým si to človek uvedomí akého idiota zo seba robí, on to vždy nejako ututle a potom ho rázne kopne do riť. a pôjde :D

Maoam

5.5 elsa daj si tu namahu, ak mas trochen casu, preluskaj sa tymi par stranami, proste tu to niecim s prepacenim 'smrdi'

5.5 elsa

maoam presne to som si aj myslela, preto som sa jej to pýtala :),nepozerala som odpovede nižšie ,takže potom ja byť na jej mieste by som ho pekne kopla do r.ťi a bolo by donaťahované, no prečítam si to ešte nižšie :)

Maoam

5.5 elsa, ked si prejdes JEHO reakcie na jej doterajsie otazky, vzdy ju opil rozkom, tento typek, ak ona polozi priame otazky s velkou pravdepodobnostou povie vsetko, len nie priamo, ako sa veci maju ;-)

Maoam

Multilevel - dodatok: ja osobne si myslim, ze zakladatelka VIE (minimalne podvedome), ako sa vec ma...to len na zaver odo mna.

Maoam

Multilevel - nie, nezatlacila si :-), vzala si tie moje slova uplne inak, ako boli myslene, co necham tak, lebo nevidim zmysel v tom vysvetlovat do aleluja cloveku, ktory je za inych okolnosti velmi chapajuci, takze myslim, ze ked si to prejdes este raz, pochopis, ako to myslene bolo. Nevkladaj mi do 'ust' slova, ktore som nevyslovila, dakujem (typu o tej bubline). Ja som to napisala aj myslela uplne inak. Vdaka.

Ja si pockam na jej echo, ak si teda da tu namahu za nim skocit s tym, ze tam bude mat zasa nejaku novu, nazhavenu na tu karimatku a zasa to bude baba a nie chalan a prekvapi ho svojou navstevou. Ta reakcia by ma velmi zaujimala...a ak pride na vec inak, hadam to napise tiez.

5.5 elsa

Petra* - rád sa obklopuje ženami,neviem či s nimi niečo má,ale asi áno,myslím že toto by robil aj na svk hm?nevyhľadáva takú prácu kde má dosť voľného času na tie krásky?a potom čo ty,opýtaj sa ho na rovinu ako berie váš vzťah,jednoducho a presne nech ti povie odpoveď,otvorene či ho berie ako len tak nezáväzne alebo má v pláne niečo aj do budúcna,záleží aj od teba čo s ním plánuješ do budúcna,lebo ak ešte hľadá niečo iné,tak potom ti len zbytočne utekajú roky pri niekom kto s tebou do budúcna neráta ......

MultiLevel

Maoam, nezatlacila si na ziadny gombicek, opat a zas, to aj ja mozem napisat, ze som zatlacila na nejaky gombicek u teba :) Vobec som v sekunde nevybuchla, ty hej? :D Trosku nechapem, ako moze niekto, vseobecne hoci kto na nete usudit z nejkych pismenok, ci clovek za druhym PC vybuchol alebo nie, ked vybuchujem, nedavam smajliky :D Napriklad na konci prispevku od teba "maj sa" mi pride straasne nahnevane :) Ale ja si budem mysliet, ze to myslis pekne :)
Len som reagovala na to tvoje "daj si pozor na to, aby si uplne nezabudla na fakt, ze 'tam vonku' ziju aj ine typy ludi a deju sa aj veci, ktore sa u vas nedeju". Ako Maoam, nemam 10 rokov, ani nezijem v tej mojej spominanej bubline, nie som hlupa, mam svoje skusenosti, prezila som si toho tiez dost, takze podobne odporucania mi vedia urobit usmev na tvari :) Je pravda, ze sa snazim zit inak ako niektori ludia okolo mna, ale to neznamena, ze sa to vsetko snazim aplikovat na inych a ze ak ja mam nieco "v pohode", tak ze si naivne myslim, ze vsetko tak funguje...nefunguje. Zakladatelke som prosto len poradila, aby to videla z viacerych stran. Jasne, ak zisti, ze navstevy u neho doma nie su len kamaratskeho charakteru, tak ho treba kamsi kopnut za to klamanie! To uz by som inak zurila byt na jej mieste! Ale kym nevie aka je pravda, zbytocne sa zoziera tym, ake su tie zeny krajsie od nej a podobne. Urcite jej tato diskusia vela dala, snad sa uz konecne porozpravaju a on snad uz konecne pochopi aj svoju priatelku....Preto by som fakt uvitala, keby nam Peta dala vediet co a ako. Velmi ma zaujima ako je to naozaj, snad to uz zisti. Zit v takej neistote je hrozne, ale tak isto je hrozne sa zozierat a nemat pritom moznost si to hned z oci do oci vydiskutovat....to by ma stvalo asi najviac. Byt na Petinom mieste, asi by som celkovo prehodnotila ten vztah, ale to uz je skutocne len a len jej vec
No a ja ti tiez prajem Maoam aby si sa mala dobre :) Pre mna si stale velmi mudra osoba s vybornymi nazormi, ktore mi davnejsie pomohli ked som tu "zacinala" ;)