Ozývanie - hučanie v jednom uchu

Príspevok v téme: Ozývanie - hučanie v jednom uchu
aria1

Dobrý deň, už asi ROK mám problém s uchom (pravým). Vždy keď niekto niečo hlasnejšie povie, alebo počujem hlasnejší zvuk (niekedy keď ja niečo poviem) hlavne ráno a večer sa mi v tom uchu ozve zvuk (hučanie). Proste mi ten HLUK vadí na to ucho. Samozrejme som už s tým bola u neurologičky aj u ORL. Ale nasadili mi len magnézium a nič iné s tým nerobili. Neposlali ma na CT. Teraz sa vážne začínam báť. Myslíte, že to môže byť niečo vážne, keď mi to už trvá rok - stav je stále rovnaký. Ďakujem

aria1

kikarika1 ďakujem pekne za radu. Ešte predtým ako som si prečítala tvoj príspevok kúpila som si Magnézium B6, čiže niečo podobné ako ten liek čo si mi poradila. Zatiaľ nezaberá ale neberiem ho ani týždeň, takže uvidím či mi pomôže. Aj ma bolieva hlava tak mierne, celkovo mám nízky tlak, asi málo horčíku v tele. Dúfam že mi pomôže. Ináč veľká pravdepodobnosť že spúšťačom bol stres. Lebo hlavne pred rokom (teraz už ani nie) som mala obrovský stres a nervové obdobie.

kikarika1

ja som mala toto isté a presne na pravé ucho ako ty...to ti lekárka neoznámila, že máš tinitus? sa čudujem......brala som Magne B6, pretože tinitus spúšťa väčšinou stres....magne B6 spôsobilo, že som za mesiac pribrala 6kg, čiže sa mi nervy obalili a zrazu aj hučanie prestalo :D

teraz neberiem chvalabohu nič, snažím sa vyhýbať stresu ako len viem a našťastie je všetko OK, žiadne hučanie :)

aj ty hľadaj príčinu a uvidíš, že bude všetko v poriadku, ničoho sa neboj :)))