Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?

Príspevok v téme: Chalani a muzi, aky je Vas nazor na dievcata a zeny ktore holduju cigaretam?
dedukujem

Lebo ja ich povazujem za tzv. ku*icky. Kazdu co poznam ci uz zo skoly, prace, susedstva alebo z okolia, znamych tak kazda co fajci cigarety je povahou aj viac menej ku*va. Ma koketne spravanie, pouziva vulgarizmy, flirtuje so zenatymi muzmi, vie byt neverna a castejsie sa taketo zeny rozvadzaju. Este som nestretla dievca, zenu ktora by fajcila a bola slusna a povahou skvela baba.
Aki je Vas nazor muzske obecenstvo? Co vase skusenosti z Vasho okolia?
Dakujem Vam velmi pekne ak sa odvazite vyjadrit ;)
ps: ja som nefajciarka a mam 36 rokov, takze odpozorovane mam toho dost :)

m8

ja fajcim uz velmi dlho. priznam sa, som na nikotine zavisla, cigaretka je moja kamaratka. nefajcim preto aby som vyzerala drsne ani ma to nazatahuje pouzivat vulgarizmy ci zvadzat zenacov a byt viacej koketna..myslim, ze to s tym nema nejaky suvis..teda aspon mne sa tieto veci nespajaju...fajcim lebo mi to chuti, lebo je to moje potesenie v dni samozrejme som ohladuplna, nefajcim pri jedle ked viem, ze niektori ludia su nefajciari ale nefajcim ani ked jedia fajciari, nefajcim v byte, ale vonku, nevyfukujem dym nikomu do ksichtu..viem ze to moze niekomu vadit (tak nech sa so mnou nebavi), viem aj to, ze to moze skodit, nikomu fajcit nezakazujem ani neprikazujem to iste cakam aj od okolia...fajcenie by som povedala patri skor pozitkarom nie len ku*vam a drsnakom..dokonca by som povedala, ze ti ludia co fajcia su viac v pohode ako niektori co nemaju kam zapichnut a otravuju okolie nie dymom ale sami sebou..napr. ze vkuse riesia somariny

doubledog

nejaka suvislost tam moze byt, aj ked ja som si zatial nic take nevsimol.

mne prekaza iba take to zavisle fajcenie a samozrejme ten smrad.

ak je zena taka, ze si vie tabak vychutnat (tzn. ze nefajci vela a casto), nevadi mi to.

NO2

O fajčení si treba niečo prečítať a až potom písať, že je to úplne zlé a pod., má to svoje pozitíva, aj svoje negatíva.

Delete

Nepáči sa mi tento zlozvyk a už vôbec nie u žien. Nikdy som nemal cigaretu v ústach ale pravdou je, že som bol a som obklopený samými fajčiarmi takže viem posúdiť, že je to mýtus s tým správaním.

Neviem ako funguje nikotín ale netreba všetkých fajčiarov hádzať do jedného vreca.

A inak alkohol sú aspoň tekutiny, kdežto vdychovať dym sa mi zdá nelogické.

zuzi74

dedukujem, ja naozaj neviem v akej spolocnosti sa pohybujes, ale ja poznam fajciarky, ktore su normalne zenske, vulgarizmy nepouzivaju, balenie zenatych muzov neuznavaju a tie vydate su vzorne manzelky. Naopak mam jeden skvely pripad z prace, pekna mlada zena, nefajciarka a koketovanie s muzmi mi pride u nej ako vrcholovy sport a bozechran, ked otvori usta. Dalsia nefajciarka vydata a vzorna manzelka a matka, ale vulgarizmy dost caste.
P.S: Mam o nieco viac ako ty a tiez uz mam toho dost odpozorovane.

0vecka

Mne to pride tu dost zakomplexovane. V zivote som necitil nijaky tlak na to aby som fajcil a to mam skor kamaratov fajciarov ako nefajciarov... ja sam som fajcil 2 roky a teraz uz viac ako 10 abstinujem

Hrac

Ja som si to tiez vsimol v mojom okoli priatelov, ale u oboch pohlavi, nielen u zien (to co je popisane v 1. prispevku). Ale celkovo fajciarov priatelov viem spocitat na prstoch oboch ruk. Tak to je statisticky 0,00nic % :D Ale sedi to na vsetkych mojich veru.

Cigarety mi ale vonaju dost, naopak clovek zapachajuci cigaretami vobec, az sa mi hnusi, ked take zafajcene oblecenie nosi cely den.

Fajcit som skusal a nebavilo to, nevidel som na tom nic extra a k tomu minat na to peniaze. Radsej naplnam pluca cerstvym vzduchom v lese. Len je skoda, ze cestou do lesa stretnem xy fajciacich ludi a v lese max 1-2 sportovcov.

Spadam do kategorie 17 až 30 rokov. :D