Je to podla vas hajzel?

Príspevok v téme: Je to podla vas hajzel?
fairynarnia

Váš názor. prosíííím lebo asi mi švicne.
Je chalan do ktorého som bola zamilovaná. má pred 30, žiaden pubertiak. ja mám po 20-tke. aaa poznáme sa už veľmi dlho. mali sme taký zvláštny vzťah, nechce sa mi to tu rozpisovať... ale nakoniec mi to rpíde, akože ja som bola zamilovaná, on to videl, a tak sa so mnou občas zahral, keď nemal nič iné na práci. napr. niekoľko mesiacov ignorácia, a zrazu ma všetkými možnými spôsobmi volal na kávu, a stále dobiedzal aby som šla. a takto sa to opakovalo stále, že dlhé obdobie nič, a potom zrazu pozornosť.
teraz bol dlho preč, vrátil sa, a tak intenzívne sa o mňa zaujímal ako nikdy predtým. sále sme chodili von, na výlety, niekam sadnúť, pozerať film. Naposledy, keď sme boli spolu, ma držal za ruku. Tak nežne a ... no viete. Ale, odvtedy - ignorácia! už niekoľko dní. Nakoniec som sa odhodlala sa mu ozvať, a on mi napísal, že má veľa práce. Pracuje manuálne, mohol mať aspoň toľko času, aby mi chvíľu odpisoval.
Ako môže byť niekto taký hajzel, že jeden deň Vás drží za ruku a je nežný a potom je z neho totálny ingorant?

fairynarnia

viete, ja totálne neznášam také hry - akože ked sa mi niekto pači budem ho ignorovať, alebo budem vysielať zmiešane signály a neviem čo. ja som taká, že ked mi na niekom záleží, tak mu to ukážem. a to je možno chyba, lebo chalani sú "lovci", tak sa treba tváriť nedostupne.
ale máte pravdu, skončila som sním.
iba neviem pochopiť, ako može byť niekto taký bezcitný.

trubela

lebo sú to chlapi!! a keď sa chlap vyhovára na veľa práce = absolútne ho nezaujímaš.
zrejme už dostal, čo chcel, a preto ho už zase nezaujímaš. alebo nedostal, čo chcel.

weaponry

Iba sa hraje ako to jemu vyhovuje...takže podľa mňa..nenechaj sa ním využívať ak hľadáš normálny vzťah, tak s ním to nepôjde.