Nočné vyjedanie chladničky

jajaa

ahojte, takže môj dnešný deň vyzerá asi takto:
raň. 9hod. pol krajíčka lámankového chleba+ maslo+ 2 plátky salámy, paprika 2dcl vody, káva s lyžičkou trstinového cukru
des. nič, nemala som chuť, hoci aspoň jedno ovocie som si radšej mala dať, ale keďže som sa minulú noc zas prejedla, nechutilo mi. :/
ob. 12.30 varená rajčinová kapustnica či ako to nazvať asi tak 2menšie naberačky a k tomu polka bielej bagety z predchádzjúceho dňa
ol. 14.30 1 väčší syrový pagáč, polka makového koláčika, káva s 1 lyžičkou trstinového cukru. (nespokojnosť :/ )
več.č.1: activia tvarohový jahodový jogurt+ pol hrste jadier sladkých mandlí
cvičila som 20 min., cvičenie kvôli zdravotnému stavu môžem len veľmi pozvoľna pridávať
a ešte plánujem več.2 si tak 19.30 pol bielej bagety+ maslo+ trochu syra (alebo syrová pomazánka) a asi jedna rajčina, bylinkový čaj
ak by som bola ešte dlhšie hore max 1 plátok celozrnného chlebíčka by som si dala
som nervózna z toho ako zvládnem túto noc :(

jajaa

u nás prázdna chladnička nemôže byť, lebo mama v nej uskladňuje potraviny, nemôžem jej prikázať, aby to nerobila...ešte máte ďalšie tipy? lebo u mňa to trvá už mesiace a som z toho nešťastná už..:(

tasty

ja v chladničke takmer nič nemám :D čo ak by ste skúsili takúto variantu, nič nemať v chladničke?

ja fungujem tak, že stále si kúpim to čo hneď zjem, príklad dnes ráno som vybehla do odbchodu, kúpila som jeden pagáčik,,, jablká 1 kg, 4 bánany,, 2 veľké cibule, zopár zemiankov, špenát,,,

čiže na raňajky som si dala ten pagáčik, a dve jablká a kávu a čistú vodu

na obed si idem urobiť špenát s cibuľkou a cesnakom a k tomu trošku varených zemiakov

na večeru si dám asi banány a jablká, možno zopár orieškov,, a možno trošku toho čo sa zvýši z obedu, ale to možno ani nie, uvidím ešte podľa toho na čo budem mať chuť

a veľa toho v chladničke úprimne nemám :) takto to u mňa funguje,

prajem Vám veľa šťastia proti boji s chladničkou :)