Anti akné strava

Príspevok v téme: Anti akné strava
LuckaModrocka

Ahojte,

posledný rok mám problém s akné, dovtedy takmer vôbec. Mám 22. A čítala som veľa článkov o tom ako strava vplýva na akné aj názory ľudí, na ktorých vraj vôbec nevplýva. Všeobecne sa však odborníci zhodujú na vylúčení mliečnych výrobkov, bielej múky a rafinovaných cukrov.

Moja otázka znie-ak to niekto dodržuje-pomohlo vám to? A ako sa stravujete? Ja netuším ako majú vyzerať napr. moje raňajky.. Ďakujem.

redka

ak si pristupna aj na alternativne sposoby riesenia travenia tak si nieco nacitaj o klystiroch, urinoterapii...
sama mam skusenost s urinoterapiou zvonku... ano je to mozno nechutne ale pomaha tto... ked som mala viac pupakov na tvari tak som si ich na noc natrela urinou, po par dnoch bolo vidiet zlepsenie...

klystiry som si kedysis robila castejsie, teraz uz len ked mam pocit ze treba, ze mam zapchu a pod...

redka

lucia skus si pozriet nieco o paleo stravovani, to by si mohla zvaldnut... vela surovej i varenej pecenej dusenej zeleniny, kvalitne masko, kvalitne tuky, ryby vajcia... ziadne obilniny, rafinovane cukry a mliecne vyrobky... neradim ti hned ist do "extremovy typu vegetarianstvo, veganstvo ci vitarianstvo... to paleo by mohlo byt dobra cesta...