Hanbim sa velmi.. mam problem sa pozerať na ludí ked okolo nich prejdem

Príspevok v téme: Hanbim sa velmi.. mam problem sa pozerať na ludí ked okolo nich prejdem
pacient123

mam 18 rokov a som velmi hamblivý mam problem uplne zo všetkým čo sa tíka hamblivosti :hambím sa jesť pred ludmi,hambím sa osloviť dievča,hambím sa pozerať na ludí ked okolo nich prechádzam ----- nwm čo to so mnou je proste ked sa neviem chovať v nejakej situacii tak robím paniku a ta panika sa potompremiena na hamblivosť nwm či som ojedinelí prípad alebo čo ????.... myslím si že je to aj tím že som samotár skoro nikoho nemam kolko krat aj ty dvaja kamoši čo mam ma zradili ešte som nemal dievča a som s toho v strese nwm čo dalej rozmyšlam aj nad samovraždou takto to dalej nezvladnem !

Lulu2011

vsak ludi ocumovat nemusis, ked ides okolo, ani ja kazdemu nepozeram do oci, naco, mozno mas nejaku formu socialnej fobie, mozno nizke sebavedomie, ved sa objednaj k psychologovi urcite sa to da poriesit, ked to nie je extrem

_meno

Ahoj pacient123

Ja ti viem a mozem aj pomoct kludne napis.

Precitaj si napr. posledny (prvy) príspevok ktory je sem pridany a porozumies preco sa bojis ludi ktori ti robia zle...

Lebo ti robia zle a ty si myslis ze oni su silnejsi .. ze to ze chces byt dobry je "slabsie".

Ignorujes svoje skusenosti, svoje vedomosti, svoje pocity .... veris viac slovam druhych ludi ako svojim skúsenostiam.

Vidis na ulici cloveka v drahom aute ako sa ti smeje... neuvedomujes si cim plati tento clovek za to ako zije :) keby si to videl zistis kolko toho mas ty mnoho, co on uz stratil a stracat bude .... ked vidis zlo pozeras sa len na jeho cast, na vrchol toho co zlo ponuka a ake je to nizke a vravis si "uu pani to by som chcel" :)

chcel by si co vidis, nie co za tym je ;)

ja ti mozem pomoct ti zamysliet a sa nad tymto svetom, zivotom .. bez toho aby som ti pridal dalsie skusenosti, dalsie vedomosti .... vsetkeho uz mas mnoho, iba si to zrozumitelnejsie zorad, sprav zo vsetkeho co poznas suvislost ak chces zivotu porozumiet a zit.

kludne napis na ateven@pokec.sk

Pekny den vsetkym :)

house

V Tvojom veku aj ja som mal podobny problem.Teraz sa z toho smejem.Neboj sa vsetko casom pride.Viem presne co potrebujes.Potrebujes dievca, ktore by Ti zdvihlo sebavedomie.Verim , ze si take najdes a na take hluposti ako je samovrazda zabudni a uzivaj si.Po case sa budes z toho smiat.Bojis sa prveho sexu ako to dopadne.Ja viem dopadne to zle.Este sa len dotknes a uz budes hotovy ...Ale to je prirodzene.Si velmi vzruseny preto.Neboj, hlavu hore a hlavne nezabudni na kondom.