Nervy zo vzťahu

Príspevok v téme: Nervy zo vzťahu
Alex852

Ahojte nooo chcel by som od vás radu. Čo mám urobiť keď mám priateľku, ľúbim ju ale ona čím ďalej je otravnejšia. Bývame ďalej od seba a proste ide o internetovú komunikáciu ktorá mi už lezie fakt na nervy. Ona si predstavuje že budem zavesení na FB celí deň a písať si s ňou. Keď som pár min mimo už mi píše či som online či vnímam a tak :( A potom mi vyzváňa ak nie na mobil tak na messeger . Umyslí si hocikedy že mám ísť na skype a tak. Keď poviem nie tak prečo poviem jej nechce sa mi a ona kedy sa mi bude chcieť. No už som fakt zúfalí. Nemám kus pokoj. Poviem jej že idem kus off, za chvíľku lebo sa ani neodhlasujem už mi píše si tu a tak. :( Ako jej to mám vysvetliť že sa mi nechce od rána do večera trčať len na internete s ňou to ako by som iné na práci ani nemal. Mám 20 rokou :) Poraďte pls :(

tinabrej

Vzťahy cez internet sú nanič, asi by som to hneď ukončila, a navyše ak by ma priatel takto otravoval tak by som to asi nezniesla. :D Aj keď ju ľúbiš, ak to má ísť takto ďalej tak to nemá žiadnu budúcnosť. :)

Alex852

Ako fakt som sa do nej zamiloval ale už to viac neviem zniesť. Takto mi ešte na nervy žiadna neliezla :( Ja mám asi na vzťahy nešťastie :( Buď ma pochopí alebo sa s ňou rozídem aj keď to fakt nechcem. :( Už mi to prerastá celé cez hlavu :(