Oplachovanie riadu

gadgetka_478

My to doma neoplachujeme a nič nám nie je. Napustíme vodu do nej jar a umývame.. voda je drahá a žiaľ, nie každý si môže dovoliť nešetriť... rovnako ako splachovať vždy po malej potrebe... je to stále 10 litrov vody... a to je dosť... A nie som žiadna stará babka.. mám 25... :) žijem, žijú moji rodičia i moji prastarí rodičia.. všetko ok

philips

Samotné vypitie Jary, Puru.. môže spôsobiť chemický zápal pľúc, ináč sú tieto prostriedky neškodné.

cikita

Nie ona vraj oplachuje ked jej to priatel povedal,ale kasle na to nikdy neoplachne.Hej starsia...len mi ide o to jej povedat co to moze casom sposobit...ale je na tolko flegmaticka...ze to do uvahy brat asi nebude:/

cikita

Hej cudna,ale aj sa to snazila vygooglit.Je vela ludi co to tak zvykne robit,ale mna ucili ho oplachnut.Tak jej reku poviem co to moze sposobit casom...mozno na to da.Normalne napustena voda a do tej das pur..:)hi potajomky oplachujem

Non

Urcite to velmi skodi. Aj prostiedok na riady by sa mal len v malo mnozstve pouzivat plus dokladbe pooplachovat. Cudna otazka. N..

cikita

To nie ja,ale moja svokricka...aj s tymi kadejakymi zvyskami:Dlen chcem vediet co to spravi casom...lebo jej to chcem povedat,ale tazko je nieco povedat ked je to roky zauzivane...a urazlivost...uz to priatel raz vravel,ale jej to je fuk