Ja a moja ex a vianocny darcek

Príspevok v téme: Ja a moja ex a vianocny darcek
dron

čaute chcem sa len spýtať na váš názor mal som priateľku 4 mesiace mali sme sa radi teda ja som ju mal rád nwm ako ona a na Vianoce som jej dal pomerne drahý náhrdelník na moje pomery jak som jej ho dal tak po týždni sa so mnou už menej rozpravala a písala si so mnou o dosť menej povedala vraj sa musí učiť povedal som si ok bude vysvečko ... ale ajtak si myslím že kto chce ten si čas nájde .. po čase sme si už ani nepisali len som sa s ňou hádal lebo si na mňa nevedela nájsť čas potom mi už na moje Ahoj nevedela ani odpísať a raz keď som jej išiel napísať že čo jak sa má a tak som zistil že si ma blokla bez dôvodu nič mi nenapísala bol som strašne smutný ale dosť aj nasraný a teraz som len nasraný a bolo to dva dni pred mojimi narodkami .. tak som sa jej spýtal že what the fuck nebola ku mne milá naopak bola hnusná ani na narodky mi nepopriala všetko naj to je teda charakter čo ? darček príjme ale o pár dní sa na vás vysere ... inak vždy som bol k nej milý alebo som sa vždy snažil ak neberem tie hádky naozaj bol som fajn priateľ nechcem aby to znelo namyslene ale podľa mňa to tak je ... teraz mi ani telefón nezdvihne ani na sms neodpíše a ja si tak vravím prečo by som si nemal ten náhrdelník vypýtať naspäť keď sa ku mne správa tak ako sa správa nemá žiaden dôvod sa ku mne tak správať ńič zlé som jej nespravil :( ale už aj keby za mnou došla a ospravedlnila sa mi nechcem byť s ňou ani kamarát nič chcem sa vás spýtať čo si o tom myslíte a že či jej mám nechať ten náhrdelník stál 40€ ja nezarábam môj jediný príjem je to čo si odložím na sviatky,od rodičov a na šibačku :D takžeee vaše rady tipy a názory ?
Ps. sry za pravopis

miauuu

chlapče začni brigadovat láskavo a nesed na riti doma, 40€ si pýtať je fakt úbohé, nepoviem keby to bolo na stovky....ja študujem ťažkú školu, musim stíham pracovať a nemam problem priateľovi kúpiť 300€hodinky aj ked na ne šetrím cez dva az tri mesiace...z lásky bez nároku na vratenie, tak sa vschop

zewa

Povedzme, ze by ti ho vratila. Co s nim budes robit?
Das ho nejakej inej? :O
Alebo zanesies do zalozne?
Ak si zgrlavy, nemal si jej ho davat. Dary nie su o velkosti. Dal si jej ho z lasky. Takto si to zapamataj, aj ten moment, ked si jej ho daval. Je fajn pamatat si aj tie pekne veci zo vztahu, i ked nakoniec vztah dopadne zle.

MultiLevel

Tak viem si predstavit, ze pre nepracujuceho studenta je aj 40 eur vela :) Nuz, zapamataj si navzdy, ze taketo dary sa kupuju v inych fazach vztahu, nie po 4 mesiacoch. Ale to ti tu uz urcite napisali....
Ci ho pytat spat? No ja chapem, ze si na nu momentalne nastvany, zobrala si darcek a chvilu po darceku sa zrazu rozhodla, ze uz s tebou byt nechce. Vypoveda to o jej charaktere. Podla mojho nazoru uz vtedy ako si jej ho daval, vedela, respektive riesila v sebe, ci chce s tebou byt. Preto ho nemala v ziadnom pripade prijimat, ale ako vidis, existuju aj taketo zeny. Ja byt na jej mieste, tak ten darcek vratim sama od seba, lebo by mi bolo vyslovene trapne si ho nechat. Ved sa nejedna o cokoladu, ani o kvet, ci nejakeho plysaka, ale o vec, ktoru moze dalej pouzivat, nosit....No mne by bolo prosto blbe si to nechat.
Ci je naopak trapne, ze si ho vypytas ty? Uznaj sam podla toho, ako ju uz poznas...Nedviha ti, neodpisuje, ma to vyznam? Kasli na to teraz. Az ju stretnes, pekne sa pozdrav a spytaj sa, ci sa jej dobre nosi nahrdelnik :D Prosto ak ho zobrala s tym, ze ta este mala rada, je to ine. Ak ho vsak vzala a vedela, ze uz s tebou byt nechce, tak prosto len hlupo vyuzila situaciu

0vecka

podla mna by ho mala sama vratit ale vzhladom na to ze to neni az taka suma by som sa n ato vykaslal... kebyze sa bavime napr o aute tak by si to myslelo asi viacero ludi...

Biela Kobra

No, na toto je len jedna odpoveď: Aký išiel, takú našiel.
Ona prijala darček, aj keď to už nemienila s tebou ťahať, a ty ho chceš späť, lebo ťa už nemá rada. Keď budete obidvaja dospelí, hádam sa obaja naučíte, že nie náhrdelníky, ale vzájomná úcta a úprimnosť sú dary, ktoré majú skutočnú cenu.

0vecka

Pani Slobodna to si zapametam :-D...

inak ser na to no 40 EUR to zarobis za dva dni..bud rad ze to neni viac... mozno len nevedela ako sa ma rozist a bolo jej blbe to odmietnut... neries to...

keby ti ho aj vratila tak co? novej by bolo blbe ho dat jedine ze by si ho mohol vratit...

dron

ja jej kamarátov nepoznám čiže mne by mohlo byt dosť jedno čo si budú o mne rozprávať asi jej ho nechám škoda peňazí využila ma ... dúfam že sa jej to vráti dúfam že sa nedostane na tú školu na ktorú sa musela tak strašne veľa učiť

tasty

darčeky sa späť nepýtajú, kašli na darček, maj charakter, ber to ako ponaučenie do budúcna

dievčina to zrejme s Tebou vážne nemyslela a 4 mesiace chodenia je strašne málo na drahé darčeky